Voeg zelf een wedstrijd toe

Klik hier om uw loopevenement toe te voegen op loopkalender.be.

Wedstrijd toevoegen

Wedstrijd in de kijker

De vzw IFFmarathon organiseert op zondag 14 september 2014 de zestiende
"In Flanders Fields-marathon"  in de Westhoek. Een marathon door de beschermde IJzervallei.

Wedstrijd in de kijker

STR-tot 5 km

Start-to-run is de immens populaire starter voor wie graag wil beginnen met lopen.
De grondlegster, Mieke Boeckx, begon hiermee in 1997.

Begin er echter niet aan op je eentje, ook niet zonder voorafgaande dokterscontrole!
Je zoekt best een groep op waar iemand met een trainersopleiding je vooruit kan helpen. Bovendien helpen de nieuwe sociale contacten je om, ook in de moeilijker momenten, toch te gaan trainen.

Alle VAL-clubs die een opleiding STR geven staan hier vermeld met website gegevens enz.

 

ANTWERPEN
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke:
 
Plaats Club Infosessie   5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Aartselaar AVKA  23/mrt, 19.00u 23/mrt     De Voegt Erna
tribune/kantine 03/8874649
sportcentrum erna.de.voegt@gmail.com
Aartselaar http://www.avka.be/
Antwerpen (Kielpark) BVAC eerste training: 22/mrt 22/mrt   Autrique Betty
22/mrt om 19.00u 0497/182414
Sportpark b_autrique@hotmail.com
W. Eekelers http://www.beerschot-atletiek.be/
Antwerpen-Linkeroever (Sint-Annabos) BVAC eerste training: 26/mrt 26/mrt   Autrique Betty
26/mrt om 11.00u 0497/182414
Ingang b_autrique@hotmail.com
Sint-Annabos http://www.beerschot-atletiek.be/
Antwerpen-Sint-Andries BVAC eerste training: 24/mrt 24/mrt   De Bruyn André
24/mrt om 19.30u 03/8277178
Wijk COSTA, St- 0474/980288
Andriesplaats andre.de.bruyn@telenet.be
24 http://www.beerschot-atletiek.be/
Arendonk ARAC eerste training: 29/mrt 29/mrt   Bax May
Sportpark 014/650463
Heikant arac@val.be
  http://www.atletiek-arac.be/
Berchem BRAB  eerste training: 15/feb 15/feb 15/feb De Cleen Erwin
Sportpark 0499/235540
t Rooi erwin.decleen@telenet.be
  http://www.ac-brabo.be/
Berchem BVAC eerste training: 23/mrt 23/mrt   Janssens Jacky
23/mrt om 19.00u 0484/228128
Piste Sportcen- jacky_run@telenet.be
trum 'Het Rooi' http://www.beerschot-atletiek.be/
Boechout SGOL  eerste training: 8/mrt     Vleminckx Patrick
Park St. Gabriels- 0477/605013
college ppe.vleminckx@skynet.be
  http://www.sgola.be/
Bornem SPBO  23/feb, 20.00u: 25/feb 9/sep   Laureys Guy
Atletiekpiste 052/341241
Breeven 0477/416282
  mailto:guy.laureys1@telenet.be
Brasschaat ACBR eerste training 1/mrt 1/mrt 1/mrt Dobbels Walter
0475/400154
acbr@val.be
http://www.acbreak.be/
Deurne BRAB  eerste training: 14/feb 14/feb 14/feb De Cleen Erwin
Sportpark 0499/235540
Ruggeveld erwin.decleen@telenet.be
  http://www.ac-brabo.be/
Duffel DUFF  17/mrt in het 21/mrt     Vertommen Chantal
Sportcentrum, 0494/845113
Rooienberg chantal_vertommen@hotmail.com
Duffel http://www.duff.be/
Edegem ABES eerste training: 14/mrt     Depril Michel
Vic Coveliers- 0498/565119
stadion, Jan mailto:mdl@analis.be
Verbertlei http://www.abes-edegem.be/
Ekeren ACBR eerste training 9/mrt 9/mrt 9/mrt Dobbels Walter
0475/400154
acbr@val.be
http://www.acbreak.be/
Essan ESAK eerste training 26/apr     Scheers Veerle
03/6675103
esak@val.be
http://www.esak.be/
Grobbendonk ACHL  9/feb: 14/feb     Nicasi Michel
sportcentrum ochtend-     014/501227
Herenthout cursus     0494/700394
  om 09.00u     michael.nicasi@telenet.be
  55+ welkom     http://www.herenthoutseac.be/paginas/strInfo.php
Geel GEEL eerste training: 13/apr     Van Baelen André
sportcomplex 014/584226
De Leunen 0475/774294
  andrevanbaelen@telenet.be
  http://www.geelseatletiekclub.be/
             
   
   
   
Herentals ACHL  3/feb 10/feb     Nicasi Michel
BLOSO-centrum Avond- 014/501227
Herentals cursus 0494/700394
  om 19.30u michael.nicasi@telenet.be
  55+ welkom http://www.acherentals.be/paginas/starttorun.php
Herenthout ACHL  9/feb: 14/feb 14/feb 14/feb Nicasi Michel
sportcentrum 014/501227
Herenthout 0494/700394
  michael.nicasi@telenet.be
  http://www.herenthoutseac.be/paginas/strInfo.php
Herenthout ACHL  9/feb: 16/feb     Nicasi Michel
sportcentrum ochtend-     014/501227
Herenthout cursus     0494/700394
  om 09.00u     michael.nicasi@telenet.be
  55+ welkom     http://www.herenthoutseac.be/paginas/strInfo.php
Hove sportdienst eerste training 23/mrt     Van Camp Elke
0495/532953
sportdienst@hove.be
Kapellen KAPE  eerste training: 15/mrt     Hugo De Hoon
Atletiekpiste 03/6647460
Gemeentepark kape@val.be
Kapellen http://www.ackape.be/
Lichtaart ACHL  eerste training: 17/mrt     Steenackers Tom
sportcentrum 014/853007
Lichtaart tom_steenackers@hotmail.com
Lier LIER  17/mrt op de  22/mrt 22/mrt 22/mrt Goris Ilse
atletiekpiste 03/4111370
te Lier mailto:ilse.goris@skynet.be
  http://www.aclierse.com/
Lier LYRA  21/feb, cafetaria 28/feb 30/mrt   Becquet Rony
atletiekpiste 0478/594393
Lier rony.becquet@aclyra.com
  http://www.aclyra.com/
Lille ACHL  eerste training: 11/apr     Lauwers Luc
sportcentrum 0497/573118
Balsakker lukske.lauwers@skynet.be
  http://www.aclille.be/
Malle (Westmalle) ACHL  11/feb in 14/feb     Aerts Hubert
Westmalle 03/3123953
  0497/409688
  h.aerts@scarlet.be
  http://www.malle.be/NL/Diensten/Sport/Activiteiten/StartToRun/tabid/2403/Default.aspx
  http://www.acdal.be/
Mechelen RAM  eerste training: 13/apr     Vanhoorebeeck Bernadette
De Nekker 015/277472
  0474/930923
  vanhoorebeeck@skynet.be
  http://www.ramatletiek.com/
Merksem OLSE  eerste training 31/jan 31/jan 31/jan Mellemans Marcel
0486/246409
marcel@mellemans.net
http://www.olseac-starttorun.be/
Schilde ('s Gravenwezel) LIER  29/mrt: piste 5/apr 5/apr 5/apr Buermans Lucas
Moerstraat 0479/608853
s Gravenwezel lucas.buermans@skynet.be
  http://users.skynet.be/schildeatletiekclub/
Stabroek KAPE  eerste training:   14/mrt   Hugo De Hoon
Atletiekpiste 03/6647460
sportcentrum kape@val.be
Stabroek http://www.ackape.be/
 
LIMBURG
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke: 
mailto:william.massot@pandora.be
Plaats Club Infosessie   5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Dilsen-Elen MACD  eerste training: 11/apr     Wijnen Raymond
Langstraat 24,  089/758329
3650 Elen 0497/882686
  macd@val.be
  http://users.skynet.be/macd
Genk GENK eerste training: 22/mrt     Jeunen Fonny
Atletiekpiste 0474/299832
Genk genk@val.be
  http://www.atletiekclub-genk.be/
Halen DCLA  eerste training: 22/mrt     Donders Rik
22/mrt om 19.30u 0475/759733
  donders.rik@skynet.be
  http://www.dclahalen.be/
Lanaken ATLA eerste training: 23/mrt     Massot William
Atletiekpiste 0497/468664
Domein william.massot@telenet.be
Pietersheim http://www.atla.be/
Lommel DALO  ??? 15/feb     Geypen Victor
011/553424
victor.geypen@pandora.be
http://www.dalo.be/
Sint-Truiden TACT eerste training: 16/mrt     Decoutere Martine
Piste Nieuw 0475/322227
Sint-Truiden, martine.decoutere@telenet.be
Sportlaan 1 http://www.atletiekclub-tact.be/
Tongeren ADD  eerste training: 16/feb     Francart Rudi
Motten Tongeren 012/241544
  0477/257588
  add@val.be
  http://www.addtongeren.be/
Wellen Sportdienst eerste training: 7/feb 18/apr   Vanschoonwinkel Georges
7/feb en 18/apr, 012/392177
Finse piste, 0472/738598
Kortestraat 12 sport@wellen.be
  http://www.wellen.be/
 
 
OOST-VLAANDEREN
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke:
mailto:christiane.matthys1@telenet.be
Plaats Club Infosessie   5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Aalst ALVA  4/mrt: sportcafé 19/mrt     De Brouwer Geert
Osbroek. 053/784021
Initiatiecursus 053/739598
"Fit en gezond" geert@atletieklandvanaalst.be
vanaf 4/jan http://www.atletieklandvanaalst.be/jogging_team/start2run
Aalst EA  eerste training: 13/mrt      
Frans Blanckaert-  
dreef, Aalst  
  http://www.eendrachtaalst.be/
Aalter HALE  eerste training 4/apr     Baele Anne
09/3747466
0474/832187
annebaele@hotmail.com
http://www.halestra.be/
Berlare sportdienst  geen infosessie 7/mrt     Clincke Danny
0479/208724
danny.clincke@skynet.be
www.bloggen.be/runningdanny
Deinze DEIN eerste training: 6/apr     Van Kerrebroeck Rita
Atletiekstadion 09/3860871
Deinze 0479/731993
  ritavankerrebroeck@skynet.be
  http://www.acdeinze.be/
Denderleeuw VS  eerste training: 28/mrt     De Paepe Nathalie
Iddergem- 053/803218
Welle mailto:starttorun@vlierzelesportief.be
  http://www.vlierzelesportief.be/
De Pinte KAAG geen infosessie 17/mrt     De Clercq Koen
09/2811310
0478/247155
koen@atletiekdepinte.be
www.atletiekdepinte.be/start2run
Gavere DEIN eerste training: 21/mrt     Dhont Antoine
09/3280080
antoine.dhont@telenet.be
http://www.acdeinze.be/
Gent KAAG  eerste training: 3/apr     Mooren Pascale
3/apr, Blaar- 09/3781402
meersen 0475/540413
  guygaelens@skynet.be
  http://www.kaagatletiek.be/
Gentbrugge RCG geen infosessie 4/apr     Persoons Guy
09/2322750
guypersoons@hotmail.com
http://www.rcgent.be/
Geraardsbergen ACG  10/mrt in 15/mrt     Dupret Dirk
Geraardsbergen 054/240367
  dirk.dupret@telenet.be
  http://www.acgeraardsbergen.be/
Hamme HAMM  eerste training: 2/mrt     Van Haver Walter
atletiekpiste 0478/542270
Hamme mailto:walter_nicole@pandora.be%20 
  http://www.achamme.be/
Lebbeke LEBB  eerste training 13/mrt 13/mrt 13/mrt Brabant Jos
0475/464731
josbrabant@hotmail.com
http://www.aclebbeke.be/
Lokeren AVLO  11/mrt in het 13/mrt     Van Lancker Peter
clubhuis AVLO 09/3487623
(Sportlaan) 0498/130860
  peter.van.lancker@avlo.be
  http://www.avlo.be/
Nazareth-Eke Energy2Run vzw eerste training: 4/apr     Goossens Davy
sporthal Nazareth 09/3857400
Drapstraat 76 geert.gyssels@telenet.be
  http://www.energy2run.be/
Ninove VITA 17/mrt: 22/mrt 22/mrt 22/mrt Debot Dirk
Piste Ninove 053/681586
  0473/637019
  dirk.debot@skynet.be
  http://www.atletiekvita.be/
Oordegem VS  eerste training: 15/mrt 15/mrt 15/mrt De Paepe Nathalie
Putbosstadion 053/803218
Oordegem-Lede mailto:starttorun@vlierzelesportief.be
  http://www.vlierzelesportief.be/
Sint-Niklaas ACW  25/mrt: clubhuis 1/apr     Goossens Marc
AC Waasland 03/7780073
  0478/329045
  goossensvandamme@compaqnet.be
  http://www.acwaasland.be/
Zele ZELE eerste training: 2/mrt 2/mrt 2/mrt Van Hecke Karine
Atletiekpiste 052/446510
Sport- en  0498/269902
wandelpark karinevanhecke@hotmail.com
Ter Elst http://www.aczele.be/
Zomergem ACME  eerste training 18/apr     Haverbeke Aimée
09/3727862 
haverbeke.aimee@telenet.be
Zottegem ZA  eerste training: 29/mrt     Broeckaert Kurt
29/mrt, 19.45u 0474/971547
Stedelijk sport- kurt.broeckaert@skynet.be
stadion http://www.zottegem-atletiek.be/
 
VLAAMS-BRABANT
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke:
Truyens Fabienne   0496/616876   fabienne.truyens@skynet.be
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Averbode LOOI eerste training 29/mrt     Didden Mon
013/773142
0494/299342
mon.didden@skynet.be
Bertem BERT  eerste training: 8/feb     Paeps Pascal 
8/feb om 19.30u, 016/650957
training start om apap@skynet.be
20.00u http://www.bertematletiekclub.be/
Betekom ROBA  eerste training: 6/apr     Van Goolen Julia
6/apr om 18.30u 016/531208
"De Tumkens", mailto:julia.vangoolen@skynet.be  
Pitetlaan http://www.roba-atletiek.be  
Bierbeek Sportdienst  9/feb om 19.00u: 16/feb 17/feb   Aerts Maarten (jogbegeleider Puttemans Armand)
vergaderzaal 016/269757
De Borre sport@deborre.be
  http://www.deborre.be/
Diest ROBA  eerste training 26/apr     Mertens Hubert
013/328419
mailto:hubert.mertens@ond.vlaanderen.be 
http://www.roba-atletiek.be/
Dilbeek DAC  eerste training 24/apr     Aerts Gwendy
dacvzw@yahoo.com
http://www.dilbeekac.be/
Galmaarden Sportdienst eerste training: 21/mrt     Mathys Bart (jogbegeleider Leys Pieter)
m.m.v. ACP sportplein 054/516160
  Galmaarden sport@galmaarden.be
    http://www.galmaarden.be/
    http://www.atletiekclubpajottenland.be/
Glabbeek DCLA  21/feb in 28/feb     Willems Michel
Glabbeek 0473/741663
  mailto:willems.fanmail@skynet.be 
  http://www.dclahalen.be/
Halen DCLA  eerste training: 22/mrt     Donders Rik
22/mrt om 19.30u 0475/759733
  donders.rik@skynet.be
  http://www.dclahalen.be/
Kessel-Lo DCLA  28/feb in de  14/mrt     Delannoy Michèle
Atletiek Arena 016/895964
G. Roelants,  0479/481809
Diestsestwg 288b michele_delannoy@hotmail.com
  http://www.dcla.be/
Linden / Kessel-Lo Sportdienst   geen infosessie   10/jan   Harding Tom
Lubbeek 016/479753
  sportdienst@lubbeek.be
Londerzeel LOND  eerste training: 6/apr     De Donder Willy
Palmvelden 052/301139
Londerzeel lond@val.be
  http://www.olympia-londerzeel.tk/
Meise Sportdienst  1/mrt: NAC Meise, 14/mrt     Geysels Dany
Tramlaan 8, 02/2720033
1861 Wolvertem sport@meise.be
  http://www.meise.be/
Opwijk OPW 14/feb en 16/feb: 21/feb 21/feb 21/feb Van de Velde Hilde
Atletiekpiste 0473/847988
Opwijk marchildedeplecker@gmail.com
  http://users.skynet.be/acopwijk/
Tienen RCT eerste training: 26/apr     Devos Martine
26/apr om 18.30u, 0471/971251
Houtemveld tine-devos@skynet.be
  http://www.rctatletiek.be/
Vilvoorde VAC eerste training: 23/mrt 16/mrt 12/jan De Schutter Yvette
Atletiekpiste Drie  02/2693602
Fonteinen 0498/456423
  yvette.de.schutter@telenet.be
  http://www.kvac.be/
Wespelaar ROBA  25/mrt om 20.00u: 5/apr     Puttemans Armand
piste Dijkstraat 1, armandputtemans@hotmail.com
Wespelaar http://www.roba-atletiek.be  
Zaventem Sportdienst 6/apr om 19.00u: 14/apr     Leduc Charles
Raadszaal Oud  02/7820489
Gemeentehuis, 0477/382147
Diegemstraat charles.leduc@skynet.be
  http://www.sportzav.be/
 
 
WEST-VLAANDEREN
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Mingneau Andre  051/503.129   amos@marathons.be      
Plaats Club Infosessie  5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Brugge OB eerste training: 3/mrt 3/mrt 3/mrt Vanparys Georges
BLOSO-centrum 050/319019
Brugge 0486/462335
  georges.vanparys@skynet.be
  http://users.skynet.be/bs899075
Beernem RCG  eerste training 25/mrt     Claeys Anne
050/780023
BJV305@telenet.be
http://users.telenet.be/BJV-Beernem/
De Panne MACW (ism eerste training: 7/mrt     Sportdienst De Panne
sportdienst) 7/mrt om 19.30u 058/421820
    sport@depanne.be
    http://www.depanne.be/
Diksmuide MACW  geen infosessie 28/mrt 28/mrt   De Rycke Christine
051/510684
chr.derycke@skynet.be
http://www.macwdiksmuide.be/
Gits AVR  eerste training: 6/mrt     Vanbecelaere Jef
piste Dominiek 051/620346
Savio 0492/921766
  elke.vanbecelaere@telenet.be
  mailto:hac@val.be
Ieper FLAC  geen infosessie 29/mrt 29/mrt   Vangheluwe Geert
057/363531 
0472/497794
geertvangheluwe@telenet.be
Izegem FLAC  geen infosessie 14/mrt 14/mrt 14/mrt Demeyere Linda
051/311254
mailto:demeyerelinda@hotmail.com 
http://www.flac.be/
Knokke-Heist AVMO  geen infosessie 10/mrt 10/mrt 10/mrt Ots Erna
050/608344
debrabandere@gmail.com
http://www.facebook.com/group.php?gid=320237589600
Koksijde- MACW  eerste training: 28/feb 28/feb 28/feb Beele Carlos
Oostduinkerke Hazebeek- 058/522126
  sportpark,  0498/136070
  Hazebeekstraat beele.pladijs@edpnet.be
    www.macw.be/koksijde/
Kortrijk KKS  eerste training: 24/mrt     Benoit Roland
SC Wembley 056/201910
  roland.benoit@telenet.be
  http://www.kortrijksport.com/
Nieuwpoort MACW  eerste training: 28/feb     Vermeiren Véronique
28/feb om 058/236142
19.00u 0496/023475
  rosseel.vermeiren@skynet.be
  http://www.macw-nieuwpoort.be/
Oostende HCO  eerste training:   20/mrt   De Schrijver Jean-Marie
J. Verhelle- start2run@hermes-atletiek.be
stadion http://www.hermes-atletiek.be/
Oostkamp FLAC  geen infosessie 14/mrt     Baillieu Carlos
0477/207012
carlos.baillieu@skynet.be
www.sportraadoostkamp.be/flac
Poperinge FLAC  geen infosessie 7/mrt     Pouseele Bauke
057/364016
bauke.pouseele@gmail.com
http://hoppeland.flac.be/
Roeselare   FLAC   eerste training 14/mrt 14/mrt   Dekiere Filip
0485/880712
filip.dekiere@pandora.be
http://www.flac.be/
Roeselare AVR  eerste training: 6/mrt 6/mrt 6/mrt Eggermont Agnes
Sportstadion, 051/228343
Spanjestraat 181 danyvandewalle@telenet.be
8800 Roeselare http://www.kavr.be/
Ruiselede AVMO  geen infosessie   28/mrt   Hantson Dieter (sportdienst Ruiselede)
i.s.m. sportdienst sportdienst@ruiselede.be
Sijsele AVMO  geen infosessie 30/mrt     Ots Erna
050/608344
debrabandere@gmail.com
http://www.facebook.com/group.php?gid=320237589600
Tielt AVMO  geen infosessie 14/mrt     Cannaert Karel
051/407102
karel.cannaert@skynet.be
http://www.macw.be/
Torhout HAC eerste training 1/apr     Sap Katlijn
hac@val.be
http://www.houtlandatletiek.be/
Veurne MACW  geen infosessie 7/mrt     Depaepe Norbert
0475/303069
ivan.dieryck@scarlet.be
http://www.macw.be/
Waregem AZW  eerste training 3/mrt 3/mrt   Taelman Lucien (Coördinatie sportdienst Waregem)
0475/846224
l.taelman@skynet.be
www.azw.be OF www.waregem.be/sport
Wingene AVMO  geen infosessie 12/apr     Cornaer Diether (sportdienst Wingene)
i.s.m. sportdienst diether.cornaer@wingene.be
  http://www.flacroeselare.be/
Zwevegem AZW  eerste training: 3/mrt     Debels Gery
Atletiekpiste 056/757941
sportpunt familie.debels@pandora.be
Zwevegem http://www.recreazw.be/

 

 

Ga naar kaart
Datum Naam wedstrijd Gemeente  
01/04/2017 Natuurloop & St Dimpnajogging Geel > meer info
01/04/2017 Natuurloop Beernem Beernem > meer info
01/04/2017 Blue Run 4autism Gent > meer info
01/04/2017 Imants Grensloop Reusel > meer info
02/04/2017 50 tinten groen natuurloop Heverlee > meer info
02/04/2017 Lentejogging & halve marathon Joggingclub Veltem Winksele > meer info
07/04/2017 Lentejogging: Loop met de burgemeester de lente tegemoet Zelzate > meer info
08/04/2017 Abdijloop Affligem t.v.v. 1000km Kom op tegen Kanker Affligem > meer info
08/04/2017 8ste Wolvenloop Wachtebeke > meer info
08/04/2017 Abdijloop Affligem t.v.v. 1000km Kom op tegen Kanker Affligem > meer info
09/04/2017 JOGGING DEN BOS ROND Sint-Katherina-Lombeek > meer info
09/04/2017 Vlaanderens Mooiste Marathon Zwalm > meer info
15/04/2017 Ginsteloop Oostrozebeke > meer info
15/04/2017 Ginsteloop Oostrozebeke > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 Jogging van Het Prinsendom van Chimay Chimay > meer info
15/04/2017 10km van Mechelen Mechelen > meer info
15/04/2017 LA-KO-STA Staden > meer info
15/04/2017 Herk Loopt Herk-de-Stad > meer info
16/04/2017 LANGDORPSE6URENLOOP LANGDORP > meer info
17/04/2017 Presto-Loop Ichtegem > meer info