25° In Flanders Fields marathon

Allgemeine Information
Datum: 
Sonntag, 21 September, 2025
Type: 
Laufen
Region: 
Starten Ort: 
Grote Markt 6
8600 Diksmuide
Belgien
Strecke: 

Vlakke marathon over asfaltwegen "door de Vlaamse velden".
Langs het "Zijdeling" lopen we naar Tervate en langs de Kleiputten van Stuivekenskerke en Dodengang komen we terug in Diksmuide om via de IJzer en de Ieperlee naar Ieper te lopen Een historisch traject, dat mits enig puzzelwerk voldoet aan de officieel vereiste afstand, nl. 42km195. Ons parcours is één van de weinig gecertificeerde wedstrijden, dus voldoet als één van de "Qualifying marathons" voor vb London, Berlijn, Boston, enz

Op het slagveld van W.O.1 (of W.W.1) zullen diverse nationaliteiten in een sportief duel strijden voor de overwinning. Voor velen wordt het een lang, heel eenzaam, doch vredelievend gevecht tegen de afstand en de vermoeidheid! Zij aan zij, strijden voor de overwinning, lopen voor een ereplaats of voor verbetering van het persoonlijk record. Elkaar bekampen tot de laatste snik, om na de aankomst de concurrenten (cum-currens= samenlopend) geluk te wensen en te bedanken voor de steun of sportieve strijd.

Toen was overwinnen belangrijker dan overleven.
Nu wordt deelnemen belangrijker dan overwinnen.

Een wedstrijd met een vredesgedachte, in een streek vol wrede herinneringen! Omdat de fouten uit het verleden een les kunnen zijn voor heden en toekomst moeten we de herinnering aan zoveel zinloos geweld en gruwel helpen in standhouden! Laat ons daarom van deze marathon iets moois maken. Met UW deelname steunt u ook een goed doel. Bij de vorige marathons werd o.a.reeds "Artsen zonder grenzen", het "kinderkankerfonds", Blauwe veters, de Kim Phuc Foundation, enz gesteund.

zie website www.marathons.be

Voranmeldung bis: 
Sonntag, 31 August, 2025
Teilnehmer: 
max 750
Logistik
Umkleideräume: 
  • bij de start: college, 300mtr van de start
  • bij aankomst: college Ieper, 300 mtr van de aankomst
Getränke: 

water in 33cl flesjes bij km. 5-10-15-20-25-29-33-36-40.
Op diverse plaatsen ook sportdrank, normaal gezien Etixx.
Daarnaast ook zoutkoekjes, suikersnoep, ontbijtkoek, wafeltjes, enz
.
Flesjes in de "flessenvangers" gooien aub

Zeremonie
Für wer: 
eerste drie heren en dames, algemeen en masters algemeen
Type: 
Medaille, T-Shirt

Voor iedere aangekomene ligt er een unieke medaille en een prachtig technish loopshirt klaar aan de aankomst!

Ort: 
Markt Ieper, nabij finish
Uhr: 
15:30
Layout Resultat
Elektronisch
Praktisches
Organisation: 
vzw Marathons & Ultra's
Kontaktperson: 
Andre Mingneau
Telefon: 
0476899694
Erläuterungen

Raadpleeg vooraf steeds de website van de organisatie!
Mis zeker deze jubileumeditie van deze mooie marathon niet en schrijf je vandaag nog in!

General conditions