Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 31/05/2020 6de Moerkensheidejogging De Pinte De Pinte O-Vl 4 - 7 - 10 KM view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sat 06/06/2020 Kermisjogging : 5 km, 10 km Zaffelare O-Vl 5 - 10 view
Sun 07/06/2020 7e Faluintjesjogging Moorsel O-Vl 5.5 - 12KM view
Fri 12/06/2020 15de Augustijn bierloop Melsen - Merelbeke O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Fri 19/06/2020 kasteelloop & wandelen POEKE O-Vl view
Fri 26/06/2020 De Lierdeloop Lierde O-Vl 3,3 km - 6,6 km - 9... view
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 08/08/2020 Pelikaanrun Ename Ename O-Vl 5-10-15 view
Fri 14/08/2020 7de Moerhofloop Moerbeke-Waas O-Vl 12.5 - 8.25 - 5 -1... view
Fri 28/08/2020 VLASCHAARD JOGGING - CAVA JOGGING... Zele O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view
Sat 29/08/2020 Kermisjogging-Kampioenschap halve... Erwetegem O-Vl 2,6 - 7 - 14 - 21... view
Sat 05/09/2020 32ste Runners Evergem Halve Marathon Evergem O-Vl 6,7 - 21 view
Sun 06/09/2020 11e Livinusrun + 1ste LivinusMarathon St.Lievens.Houtem O-Vl 42,2 - 31,6 - 21,1... view
Sun 27/09/2020 Bosmarathon Buggenhout O-Vl 11,7 - 21 - 42 -... view
Sun 04/10/2020 5de Pereboomse Krekentrail Moerbeke-Waas O-Vl 42.2 - 33 - 22.5 -... view
Sat 17/10/2020 Blaarmeersentrail (+ Team Challenge) Gent O-Vl 6 - 18 KM view
Sun 20/12/2020 Christmas Run 2020 Lebbeke O-Vl 1 - 5 - 10 Km view