Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 06/06/2020 10 de zomerjogging kortemark W-Vl kinderlopen 200-400... view
Sat 06/06/2020 Dominiek Savio Trail Run Gits W-Vl 6-12 (kidsrun 3) view
Fri 12/06/2020 After-Work Run Mol Antw 5-10-15km view
Fri 12/06/2020 14de Zesheuveltjesloop Kruiseke Wervik W-Vl 10.5 km view
Sat 13/06/2020 Dwars door Beveren Roeselare W-Vl kidsrun - 5 - 10 km view
Fri 19/06/2020 Lillo Avondloop Lillo Antw 2,5 - 5 - 7,5 - 10... view
Sun 21/06/2020 Roman Duo Race Oudenburg W-Vl 4km - 8km view
Sun 21/06/2020 Trails Joggings Herentals Tielen Tielen Antw 27km, 16km, 11km, 3... view
Fri 26/06/2020 Summer Run (WESTERLO vs DE WERELD) Westerlo Antw kidsreeksen, 5 - 10... view
Sun 05/07/2020 2de Holstra Mijnen en Kraters Trail... Wijtschate W-Vl 6 - 15 - 24 KM view
Sat 11/07/2020 Kapellekeskermisjogging Eindhout Antw 4 - 8 km view
Sat 18/07/2020 3 de Witgoorse Kermisjogging Dessel Antw 5 - 10 km view
Sat 25/07/2020 Kermisrun Reningelst Reningelst W-Vl 5,5 - 11 km view
Sat 08/08/2020 Weze-Run Ardooie W-Vl 0,250 - 0,750 - 4,4... view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view
Sat 29/08/2020 Dwars door Grijsloke Anzegem W-Vl 6,7k, 12,8k en 18,... view
Sat 12/09/2020 De Hei Loopt Booischot Antw 4,4 - 8,8 - Kidsrun... view
Sun 13/09/2020 Nuclea Bosloop MOL Antw 5-10-15 km view
Sat 19/09/2020 Suikeren Loop Lint Antw 50m-250m-500m-1000m... view
Sat 19/09/2020 FROS Biatlon West-Vlaanderen Beveren-Leie W-Vl 5 KM view
Sun 20/09/2020 Green run Berendrecht Antw 4 - 8 - 12 KM view

Pages