Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 05/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sun 06/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sat 12/02/2022 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 13/02/2022 winterloop in Provinciaal Domein... Deinze O-Vl 4.700 - 8... view
Fri 18/02/2022 SAFETY JOGGER DONKERRUN Oudenaarde O-Vl 3 - 6 - 9 - ... KM view
Sat 19/02/2022 Piseach! M&M 2-daagse - 24 uur Aalter O-Vl view
Sun 20/02/2022 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 05/03/2022 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 21km (run/walk) -... view
Sat 05/03/2022 3de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Tue 08/03/2022 Joggen voor Beginners Keerbergen Vl-Brab 5K view
Sat 19/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sun 20/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sun 27/03/2022 Sofico Gent Marathon Gent O-Vl 11km, halve... view
Sun 03/04/2022 Geelster Natuurloop Oordegem O-Vl 1 - 4 - 7 - 12 -22... view
Sun 10/04/2022 Marathon Zoniënwoud Hoeilaart Vl-Brab 6 - 11 - 21 - 42km view
Sat 23/04/2022 39e Hyacintenjogging Halle Vl-Brab 7,8 - 14 - 21 km view
Sat 23/04/2022 Vijfkerkenloop Elsegem O-Vl 4 - 8 - 21 + run... view
Sun 24/04/2022 Flandrienloop Oudenaarde O-Vl 6-10-26 KM view
Sat 30/04/2022 De Bloesem Loopt Kerksken O-Vl 3.5km - 7 km - 10.... view
Sun 01/05/2022 Schietsjampetterloop Kruishoutem (... O-Vl 11,6km - 3,8km view
Sun 08/05/2022 Meicrossen Hoeilaart Vl-Brab 5 - 14 - 20 KM view
Sun 22/05/2022 Dijle Nostrum Natuurloop Boortmeerbeek (... Vl-Brab 5,5 - 10,9 - 16,3 KM view
Sun 22/05/2022 Wase Survival Run Beveren O-Vl 4,5 km view
Thu 26/05/2022 NaturaRun Meerdaalwoud Bierbeek Vl-Brab 5 - 12 - 18 - 25km view
Thu 23/06/2022 AfterWork Trail Kluisbergen Kluisbergen O-Vl 7 - 11km view

Pages