Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 05/08/2022 Mutoto Loop Duisburg Vl-Brab 5 - 10 - 16 view
Fri 05/08/2022 Shoppingloop Oostkamp W-Vl 600m - 3,3km en 10km view
Sat 06/08/2022 Pelikaanrun Oudenaarde O-Vl 5 - 10 - 15 view
Sun 07/08/2022 Dranouter Trail 2022 Dranouter W-Vl 7 KM view
Mon 15/08/2022 5mijl van Wevelgem Wevelgem W-Vl 5mijl en jeugdlopen view
Fri 19/08/2022 KWB CORRIDA Merchtem Vl-Brab kidsrun (18u - €3... view
Sat 20/08/2022 40-ste Egmontloop Zottegem O-Vl 200 - 400 - 800 - 3... view
Sat 20/08/2022 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 5 - 14 - 9,5 km view
Sat 20/08/2022 Ledebergse Feesten Run Ledeberg O-Vl 5 km & 10 km view
Sun 21/08/2022 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Tue 23/08/2022 Coastrun Middelkerke Westende W-Vl 5 - 10 km - 1000 m view
Fri 26/08/2022 Dwars door Nazareth Nazareth O-Vl 5,5 - 11 - 16,5 view
Fri 26/08/2022 Hermesloop 2022 Oostende W-Vl kidsrun 400 en 800m... view
Fri 26/08/2022 15de VLASCHAARD JOGGING 9240 ZELE O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view
Sat 27/08/2022 Statenloop Dwars door Keiem Diksmuide Keiem W-Vl 500m , 1000m, 3600m... view