Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 20/05/2022 Grensloop 2022 Menen W-Vl kidslopen, 5 en 10km view
Fri 20/05/2022 Sint Andreas Loop Oostende W-Vl 6-9 view
Fri 20/05/2022 Urban Run KSD Diest Vl-Brab 3,5 - 7 - 10,5 - 14 view
Fri 20/05/2022 Urban run KSD Diest diest Vl-Brab 3.5 - 7 - 10.5 - 14 view
Fri 20/05/2022 Gijzegem loopt Gijzegem O-Vl snoepjesloop-400m-... view
Sat 21/05/2022 11de Zomerjogging Kortemark W-Vl 200meter 400 meter... view
Sat 21/05/2022 1e aflossingstrail Toekomst Relegem Relegem Vl-Brab view
Sat 21/05/2022 Verrebroek Loopt Verrebroek O-Vl 7 - 14 - 21 KM view
Sat 21/05/2022 Bareldonkjogging Berlare O-Vl snoepjesjogging ,... view
Sun 22/05/2022 Dijle Nostrum Natuurloop Boortmeerbeek (... Vl-Brab 5,5 - 10,9 - 16,3 KM view
Sun 22/05/2022 Wase Survival Run (voor gezinnen) Beveren O-Vl 4,5 km view
Sun 22/05/2022 2de Recreatieve Trage Wegenloop Runners... Evergem O-Vl 6 - 16,6 view
Wed 25/05/2022 Permekeloop Jabbeke Jabbeke W-Vl 5 en 10km view
Thu 26/05/2022 NaturaRun Meerdaalwoud Bierbeek Vl-Brab 5 - 12 - 18 - 25km view
Thu 26/05/2022 Denderloop Liedekerke Liedekerke Vl-Brab 5, 10, 15 +... view
Fri 27/05/2022 10 van Wichelen 2022 Wichelen O-Vl 1 - 5 - 10 km view
Wed 01/06/2022 Dwars Door De Zilten Roeselare W-Vl 3,5 - 10,5 view
Fri 03/06/2022 Buitengewoon lopen Roosdaal Vl-Brab 5,4 en 10,8km view
Sat 04/06/2022 Jogging 't Hol Op - Wambeek WAMBEEK Vl-Brab 12 km en 6 km view
Sun 05/06/2022 MINIroparun estafetteloop Zele O-Vl 75 - 150 km view
Sun 05/06/2022 7e Faluintjesjogging Moorsel O-Vl 5 - 12 view
Sun 05/06/2022 Art Of Sports Jogging De Pinte O-Vl 4-7-10 KM view
Mon 06/06/2022 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab view
Mon 06/06/2022 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab 1 - 2-5-10-21 view

Pages