Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sat 06/06/2020 Kermisjogging : 5 km, 10 km Zaffelare O-Vl 5 - 10 view
Sat 06/06/2020 10 de zomerjogging kortemark W-Vl kinderlopen 200-400... view
Sat 06/06/2020 Dominiek Savio Trail Run Gits W-Vl 6-12 (kidsrun 3) view
Sun 07/06/2020 7e Faluintjesjogging Moorsel O-Vl 5.5 - 12KM view
Fri 12/06/2020 14de Zesheuveltjesloop Kruiseke Wervik W-Vl 10.5 km view
Fri 12/06/2020 15de Augustijn bierloop Melsen - Merelbeke O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sat 13/06/2020 Dwars door Beveren Roeselare W-Vl kidsrun - 5 - 10 km view
Fri 19/06/2020 kasteelloop & wandelen POEKE O-Vl view
Sun 21/06/2020 Roman Duo Race Oudenburg W-Vl 4km - 8km view
Fri 26/06/2020 De Lierdeloop Lierde O-Vl 3,3 km - 6,6 km - 9... view
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sun 05/07/2020 2de Holstra Mijnen en Kraters Trail... Wijtschate W-Vl 6 - 15 - 24 KM view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 25/07/2020 Kermisrun Reningelst Reningelst W-Vl 5,5 - 11 km view
Sat 08/08/2020 Pelikaanrun Ename Ename O-Vl 5-10-15 view
Sat 08/08/2020 Weze-Run Ardooie W-Vl 0,250 - 0,750 - 4,4... view
Fri 14/08/2020 7de Moerhofloop Moerbeke-Waas O-Vl 12.5 - 8.25 - 5 -1... view
Fri 28/08/2020 VLASCHAARD JOGGING - CAVA JOGGING... Zele O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view

Pages