Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 05/06/2020 Buitengewoon Lopen Roosdaal Vl-Brab 750m - 5,4km - 10,... view
Sat 06/06/2020 Burchtloop Brustem Brustem Lim 5 - 11 KM view
Sat 06/06/2020 't Hol Op Wambeek Vl-Brab 6 - 12 view
Sat 06/06/2020 Jogging Leopoldsburg Leopoldsburg Lim 1-4-8-12 view
Sat 06/06/2020 Jogging 't Hol Op Wambeek Wambeek Vl-Brab 6 - 12 km view
Sun 07/06/2020 NaturaRun Genk Genk Lim 6km - 9km - 16km view
Fri 12/06/2020 Molenbergse estafette loop Landen Vl-Brab 1km aflossing... view
Sat 13/06/2020 Natuurloop Zutendaal Zutendaal Lim 5 - 11 km view
Sat 20/06/2020 Leeuwerikjogging St-Pieters-Leeuw Vl-Brab view
Sun 28/06/2020 Hoeselt Run kids, 5km, 10km, 10 miles Hoeselt Lim 5 - 10 - 16 KM view
Sun 28/06/2020 Heusden-Zolderse Bosloop Heusden-Zolder Lim 4-8-12 km view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sat 18/07/2020 FROS Biatlon Limburg Maasmechelen Lim 7.2 KM view
Sat 18/07/2020 KWB-Loop Weerde weerde Vl-Brab geen voor... view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Sun 09/08/2020 Run For Nature Haacht Vl-Brab 5 - 12 view
Fri 14/08/2020 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 4.4 - 7.8 - 11.2 km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sun 06/09/2020 EVILLASTOUR GOOIK Gooik Vl-Brab 0,4 KM 0,8 KM 5 km... view
Sat 12/09/2020 Jogging Moeder Hopland Asse Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sat 12/09/2020 23ste Schootse Parochiejogging Schoot Lim 4 - 8 - 12 view
Sat 19/09/2020 30ste Holle Wegen Jogging Hoegaarden Hoegaarden Vl-Brab 5km, 9km, 14km view
Sat 26/09/2020 Trailberg 2020 Everberg Vl-Brab 7-14-21 KM view
Sat 03/10/2020 Herfstjogging GBS Betekom Betekom Vl-Brab 3 - 6 - 9 - 12 km view

Pages