Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 05/06/2020 Buitengewoon Lopen Roosdaal Vl-Brab 750m - 5,4km - 10,... view
Sat 06/06/2020 't Hol Op Wambeek Vl-Brab 6 - 12 view
Sat 06/06/2020 Jogging 't Hol Op Wambeek Wambeek Vl-Brab 6 - 12 km view
Sat 20/06/2020 Leeuwerikjogging St-Pieters-Leeuw Vl-Brab view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sat 18/07/2020 KWB-Loop Weerde weerde Vl-Brab geen voor... view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Fri 14/08/2020 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 4.4 - 7.8 - 11.2 km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sun 06/09/2020 EVILLASTOUR GOOIK Gooik Vl-Brab 0,4 KM 0,8 KM 5 km... view
Sat 12/09/2020 Jogging Moeder Hopland Asse Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sat 19/09/2020 30ste Holle Wegen Jogging Hoegaarden Hoegaarden Vl-Brab 5km, 9km, 14km view