Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 10/12/2022 Terhills Trail Maasmechelen Lim 11 - 20 - 30km view
Sat 10/12/2022 Tour d' Anvers Etappe 2 Westerlo Antw 5 - 11 view
Sat 10/12/2022 Run & Walk for life 2.0 Lichtaart Antw 6-13-19km view
Sun 11/12/2022 Winterjogging Deinze Brux 4,7 km - 9,4km - 13... view
Sun 11/12/2022 57e Geitencorrida - Memorial Jean Van... Wilrijk Antw 400m (4-8j) - 1.... view
Sat 17/12/2022 Kerstrun Kinrooi Kinrooi Lim 0,5 - 1 - 5 - 10 view
Sun 18/12/2022 Trailrun Kalmthoutse heide Kalmthout Antw 12 km - 21 km - 32... view
Sun 18/12/2022 Tour de Kempen Etappe 3 Duffel Antw 4-7-11 view
Mon 26/12/2022 Manneken-Pis Corrida Brussel Brux 8 - 4 km view
Mon 26/12/2022 Christmas Nightrun Brasschaat Brasschaat Antw 7 view
Wed 28/12/2022 17e Kerstloop en -wandeling Vorselaar Antw 5 - 10 - 15 km (... view
Fri 30/12/2022 Hert&RUN Turnhout Antw uurloop view
Sat 07/01/2023 NEW YEARS NIGHT TRAIL & WALK Houthalen Lim 7 - 15 view
Sun 08/01/2023 Wienerberger Trail De Schorre Boom Antw 6 - 11 - 14 - 20km view
Sun 22/01/2023 Airworld Trailrun Bornem Antw 7 - 12 - 18 view
Sun 29/01/2023 Natuurloop Meerhout Meerhout Antw view
Sun 29/01/2023 Lippelobos trail Puurs-Sint-Amands Antw 8 en 16 km view
Sun 05/02/2023 gratis TJAK Wintertrail - 10, 20 of 30... TIELEN Antw 10-20-30 view
Sun 12/02/2023 Valentijnjogging Lichtaart Antw jeugdreeksen en... view
Sat 04/03/2023 Brasschaat Natuur Classic 25 Run or... Brasschaat Antw 25 - 33 KM view
Sun 05/03/2023 Trail Westmalle Zoersel Antw 9 - 14 - 21km view
Sun 05/03/2023 11.Trail Turnhout Turnhout Antw 7KM view
Sun 19/03/2023 Vansweevelt Vastgoed Halve Marathon... Turnhout Antw kidsrun, 5km, 11km... view
Sat 25/03/2023 Lentejogging KWB Reet REET Antw view
Sun 02/04/2023 Mariënloop Borgloon - 2de editie Borgloon Lim 6.4 km - 11 km view

Pages