Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 10/12/2022 Terhills Trail Maasmechelen Lim 11 - 20 - 30km view
Sat 17/12/2022 Meerdaalwoud Trail Bierbeek Vl-Brab 10 - 12 - 17 - 18... view
Sat 31/12/2022 Trailloop Koning(in) van de Hotond Ronse O-Vl 6-12-20 view
Sun 01/01/2023 Trailloop Koning(in) van de Hotond Ronse O-Vl 6-12-20 view
Sat 07/01/2023 NEW YEARS NIGHT TRAIL & WALK Houthalen Lim 7 - 15 view
Sun 15/01/2023 Hageland Trail Holsbeek Vl-Brab 8 - 15 - 21km view
Sun 15/01/2023 Faluintjestrail Moorsel O-Vl 9 - 20km view
Sat 11/02/2023 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 11/02/2023 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 26/02/2023 Muziekbos Trail Ronse O-Vl 15 - 25 - 45 view
Sat 04/03/2023 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 42km • 21km • 10,5km view
Sat 29/04/2023 Trailberg 2023 Everberg Vl-Brab 7, 14 en 21 km view
Sun 07/05/2023 NaturaRun Leuven Leuven Vl-Brab 6 - 12 - 18 - 25km view