Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 05/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sun 06/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sat 12/02/2022 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Fri 18/02/2022 SAFETY JOGGER DONKERRUN Oudenaarde O-Vl 3 - 6 - 9 - ... KM view
Sat 19/02/2022 Piseach! M&M 2-daagse - 24 uur Aalter O-Vl view
Sun 20/02/2022 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 05/03/2022 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 21km (run/walk) -... view
Sat 05/03/2022 3de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Sat 19/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sun 20/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sun 27/03/2022 Sofico Gent Marathon Gent O-Vl 11km, halve... view
Sun 03/04/2022 Geelster Natuurloop Oordegem O-Vl 1 - 4 - 7 - 12 -22... view
Sat 23/04/2022 Vijfkerkenloop Elsegem O-Vl 4 - 8 - 21 + run... view
Sun 24/04/2022 Flandrienloop Oudenaarde O-Vl 6-10-26 KM view
Sat 30/04/2022 De Bloesem Loopt Kerksken O-Vl 3.5km - 7 km - 10.... view
Sun 08/05/2022 15km van Sint-Lambrechts-Woluwe Sint-Lambrechts-... Brux 2 - 6 - 15 - 25 view
Thu 23/06/2022 AfterWork Trail Kluisbergen Kluisbergen O-Vl 7 - 11km view
Sun 26/06/2022 BOKSRUN 2022 Kallo O-Vl 1-5-10 view
Fri 26/08/2022 15de VLASCHAARD JOGGING 9240 ZELE O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view
Sun 04/09/2022 Mega Meyboom Trail Brussels (MTB) Bruxelles Brux view
Sat 17/09/2022 Gîrnaert-Run Boekhoute O-Vl 5-10-15 view
Sat 18/02/2023 Test fb Diksmuide Brux 5 - 10 km view
Sat 30/12/2023 test fb online betaling n Brux 5 km view