Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 09/12/2022 Kerstloop Grimbergen Grimbergen Vl-Brab 5 view
Fri 09/12/2022 Kerstloop Lembeke AC Boslopers Lembeke O-Vl 2.3 - 4.6 - 9.2 view
Sun 11/12/2022 Winterjogging Deinze Brux 4,7 km - 9,4km - 13... view
Sun 11/12/2022 Optiek van der linden Kerstrun Zele O-Vl 300-600- 2.5km-5km-... view
Fri 16/12/2022 Groep Thoen Christmas Nightrun Ninove O-Vl 7 view
Sat 17/12/2022 Meerdaalwoud Trail Bierbeek Vl-Brab 10 - 12 - 17 - 18... view
Sat 17/12/2022 Valckenier Santa Run Aalst Aalst O-Vl 4 - 8 view
Sun 18/12/2022 Winter Jogging 2022 Elversele O-Vl 400m - 5km - 10km view
Sun 18/12/2022 Smart-sport Santa Run Stekene O-Vl kinderlopen - 5km... view
Mon 26/12/2022 Manneken-Pis Corrida Brussel Brux 8 - 4 km view
Sat 31/12/2022 Trailloop Koning(in) van de Hotond Ronse O-Vl 6-12-20 view
Sun 01/01/2023 Trailloop Koning(in) van de Hotond Ronse O-Vl 6-12-20 view
Sat 07/01/2023 4de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Sat 07/01/2023 41ste Leopoldsloop Sint-Laureins O-Vl 5 - 13 - 21,1 view
Sun 08/01/2023 Nieuwjaarscorrida Nieuwkerken-Waas O-Vl JEUGD - 5 - 10 KM view
Sun 15/01/2023 Winterjogging Deinze O-Vl 4,7 km - 9,4km - 13... view
Sun 15/01/2023 Hageland Trail Holsbeek Vl-Brab 8 - 15 - 21km view
Sun 15/01/2023 Faluintjestrail Moorsel O-Vl 9 - 20km view
Sat 11/02/2023 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 11/02/2023 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 26/02/2023 Muziekbos Trail Ronse O-Vl 15 - 25 - 45 view
Sat 04/03/2023 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 42km • 21km • 10,5km view
Sun 26/03/2023 Sofico Gent Marathon Gent O-Vl Marathon, Halve... view
Sat 29/04/2023 Trailberg 2023 Everberg Vl-Brab 7, 14 en 21 km view
Sat 06/05/2023 Brasserrun Marktplaats Vl-Brab 5 - 10 - 15 view

Pages