Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Mon 01/06/2020 12 de Desselse Foorloop Dessel Antw 5 - 10 km view
Fri 12/06/2020 After-Work Run Mol Antw 5-10-15km view
Sun 14/06/2020 The Longest Day Trail Spa Wall 50km - 27km - 10km view
Fri 19/06/2020 Lillo Avondloop Lillo Antw 2,5 - 5 - 7,5 - 10... view
Sat 20/06/2020 Trail d'Orval Florenville Florenville Wall 53km - 38km - 28km... view
Sun 21/06/2020 10 Km Du Mont Amougies Wall 10 -20km view
Sun 21/06/2020 Trails Joggings Herentals Tielen Tielen Antw 27km, 16km, 11km, 3... view
Fri 26/06/2020 Summer Run (WESTERLO vs DE WERELD) Westerlo Antw kidsreeksen, 5 - 10... view
Sat 11/07/2020 Kapellekeskermisjogging Eindhout Antw 4 - 8 km view
Sat 18/07/2020 3 de Witgoorse Kermisjogging Dessel Antw 5 - 10 km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 1 - Zaterdag) Houffalize Wall 25 km - 47km - 68km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail By Night Houffalize Wall 8km - 15km view
Sun 19/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 2 - Zondag) Houffalize Wall 10km - 17km - 28km... view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view
Sat 15/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 1 La Roche-en-Ard. Wall 100 - 60 - 40 - 23... view
Sat 15/08/2020 EPIC 100 La Roche Wall 100km view
Sun 16/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 2 La Roche Wall 33 - 27 -18-15km view
Sat 12/09/2020 De Hei Loopt Booischot Antw 4,4 - 8,8 - Kidsrun... view
Sun 13/09/2020 Nuclea Bosloop MOL Antw 5-10-15 km view
Sat 19/09/2020 Suikeren Loop Lint Antw 50m-250m-500m-1000m... view
Sun 20/09/2020 Green run Berendrecht Antw 4 - 8 - 12 KM view
Sun 27/09/2020 Fortloop Puurs-St-Amands Antw 5 -10-15 km view
Sat 03/10/2020 Knoeselloop Broechem Antw 3,5 km, 5,5 km, 8,2... view
Sat 03/10/2020 Den Halve van Geshaa Putte Antw 21,1km - aflossing... view

Pages