Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 30/05/2020 Vorsdonkloop Gelrode Vl-Brab 4,3 - 8,7 - 12,9 km view
Mon 01/06/2020 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab kinderen 1 en 2 km... view
Fri 05/06/2020 Buitengewoon Lopen Roosdaal Vl-Brab 750m - 5,4km - 10,... view
Sat 06/06/2020 't Hol Op Wambeek Vl-Brab 6 - 12 view
Sat 06/06/2020 Jogging 't Hol Op Wambeek Wambeek Vl-Brab 6 - 12 km view
Fri 12/06/2020 Molenbergse estafette loop Landen Vl-Brab 1km aflossing... view
Sun 14/06/2020 The Longest Day Trail Spa Wall 50km - 27km - 10km view
Sat 20/06/2020 Trail d'Orval Florenville Florenville Wall 53km - 38km - 28km... view
Sat 20/06/2020 Leeuwerikjogging St-Pieters-Leeuw Vl-Brab view
Sun 21/06/2020 10 Km Du Mont Amougies Wall 10 -20km view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 1 - Zaterdag) Houffalize Wall 25 km - 47km - 68km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail By Night Houffalize Wall 8km - 15km view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sat 18/07/2020 KWB-Loop Weerde weerde Vl-Brab geen voor... view
Sun 19/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 2 - Zondag) Houffalize Wall 10km - 17km - 28km... view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Sun 09/08/2020 Run For Nature Haacht Vl-Brab 5 - 12 view
Fri 14/08/2020 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 4.4 - 7.8 - 11.2 km view
Sat 15/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 1 La Roche-en-Ard. Wall 100 - 60 - 40 - 23... view
Sat 15/08/2020 EPIC 100 La Roche Wall 100km view
Sun 16/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 2 La Roche Wall 33 - 27 -18-15km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sun 06/09/2020 EVILLASTOUR GOOIK Gooik Vl-Brab 0,4 KM 0,8 KM 5 km... view
Sat 12/09/2020 Jogging Moeder Hopland Asse Vl-Brab 5 - 10 - 15 view

Pages