Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 20/05/2022 Averegtenjogging Hallaar Antw 5 - 10 km view
Fri 20/05/2022 Arendonk Loopt Arendonk Antw 6,8km-13,5km-20,3km view
Wed 25/05/2022 avondjogging Wechelderzande Wechelderzande Antw kids 100-300-600m... view
Thu 26/05/2022 Denderloop Liedekerke Liedekerke Vl-Brab 5, 10, 15 +... view
Fri 03/06/2022 Buitengewoon lopen Roosdaal Vl-Brab 5,4 en 10,8km view
Fri 03/06/2022 Kadodderloop SINT-KATELIJNE-WAVER Antw 500m - 1 - 3 -5 -10... view
Sat 04/06/2022 Uyleloop Schriek Schriek Antw 100m - 400m - 5km... view
Sat 04/06/2022 Jogging 't Hol Op - Wambeek WAMBEEK Vl-Brab 12 km en 6 km view
Mon 06/06/2022 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab view
Mon 06/06/2022 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab 1 - 2-5-10-21 view
Sun 12/06/2022 Jeezekesloop Wezemaal Vl-Brab Jeugd-3-10 view
Sat 18/06/2022 Leeuwerikloop Sint-Pieters-Leeuw Vl-Brab 400m/800m/5,5 km/... view
Fri 24/06/2022 Recht door Brecht (Urban Run & Walk) Brecht Antw 5 km en 9 km view
Sun 03/07/2022 hogense loop geetbets Vl-Brab view
Sat 30/07/2022 36ste Jogging Sportarun Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5-10-15 view
Sun 31/07/2022 KWB Heideloop Londerzeel Vl-Brab 0,5 - 1 - 4 - 8 -... view
Sat 13/08/2022 Halve marathon Poppel Poppel Antw 5.5 - 11.2 - 21.1 view
Sat 20/08/2022 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 5 - 14 - 9,5 km view
Sun 21/08/2022 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sun 28/08/2022 Herentals Tielen Tielen Antw 25-17-12-5,5 KM 80-... view
Sun 04/09/2022 EVILLAS TOUR Gooik Vl-Brab 0,4 - 0,8 - 5,250... view
Sun 11/09/2022 Rond Olmen Om Olmen Antw 6 - 9 - 13 - 15 -... view
Sun 11/09/2022 29e Molenloop Malderen Vl-Brab Jeugdreeksen + 3 -... view
Fri 23/09/2022 Kontich Loopt Kontich (Waarloos) Antw 5-10 km view
Sat 01/10/2022 Den Halve van Geshaa Putte Antw 21,1km - aflossing... view

Pages