Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 20/05/2022 Grensloop 2022 Menen W-Vl kidslopen, 5 en 10km view
Fri 20/05/2022 Sint Andreas Loop Oostende W-Vl 6-9 view
Sat 21/05/2022 11de Zomerjogging Kortemark W-Vl 200meter 400 meter... view
Wed 25/05/2022 Permekeloop Jabbeke Jabbeke W-Vl 5 en 10km view
Sun 29/05/2022 BokkerijdersRun Wellen Lim kinderlopen - 5 km... view
Wed 01/06/2022 Dwars Door De Zilten Roeselare W-Vl 3,5 - 10,5 view
Fri 03/06/2022 34ste Teutenjogging Zonhoven Lim 3 - 6 - 9 km view
Sat 04/06/2022 Jogging Leopoldsburg Leopoldsburg Lim 4-8-12 view
Fri 10/06/2022 15de Zesheuveltjesloop Kruiseke Wervik W-Vl 10.5 view
Sat 11/06/2022 Burchtloop Brustem - 3de editie Brustem Lim 5 - 11 km view
Sat 18/06/2022 46ste Breughelloop Rekkem Rekkem W-Vl view
Fri 24/06/2022 38e Stratenloop Ruddervoorde Ruddervoorde W-Vl 550m - 1100m - 4km... view
Sat 25/06/2022 Euro Shop Streetrun Beitem W-Vl 4 - 7 - 14 & 21... view
Sun 26/06/2022 8e Stratenloop Dikkebus Dikkebus W-Vl 5 - 10 km view
Sun 10/07/2022 Franco-Belge Run Wervik W-Vl 5 - 10 view
Sun 07/08/2022 Tour van Spaen Grote-Spouwen Lim 1-5-10 view
Sat 27/08/2022 Statenloop Dwars door Keiem Diksmuide Keiem W-Vl 500m , 1000m, 3600m... view
Sat 03/09/2022 urban run nieuwerkerken wijer Lim kidsrun,750/1500m... view
Sun 04/09/2022 Rechte Deur Ooglé Hooglede W-Vl kidsrun - 5 - 10 KM view
Fri 09/09/2022 Stratenloop en Kidsrun Veurne W-Vl 5 km, 10 km, G-Loop... view
Sat 10/09/2022 24ste Schootse Parochiejogging Tessenderlo Lim 50m - 100m - 500m... view
Sun 18/09/2022 bruggenloop kortrijk Kortrijk W-Vl 100-300-1200-5-10 view

Pages