Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 02/09/2022 3de CAVA-jogging Zele O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sat 03/09/2022 urban run nieuwerkerken wijer Lim kidsrun,750/1500m... view
Sat 03/09/2022 32STE RUNNERS EVERGEM HALVE MARATHON Ertvelde O-Vl 5 - 10,6 - 21,1 view
Sun 04/09/2022 Wielemie Run & Walk GERAARDSBERGEN O-Vl 5,3 K - 10,6 K -... view
Fri 09/09/2022 Superprestige Bentille - Krekenlopers Bentille O-Vl 5-10-15 km view
Sat 10/09/2022 24ste Schootse Parochiejogging Tessenderlo Lim 50m - 100m - 500m... view
Sat 10/09/2022 32 ste Zwalmjogging Zwalm O-Vl 5,4 - 10,8 - 16,2 km view
Sun 11/09/2022 Street Run Haaltert Haaltert O-Vl 0,4 - 0,8 - 4 - 8... view
Sun 11/09/2022 Kermisjogging UITBERGEN 9290 - Uitbergen O-Vl Snoeploop voor... view
Fri 16/09/2022 10,30km Schaarbeek Schaarbeek Brux 10,3 - 5 km view
Sat 17/09/2022 Gîrnaert-Run Boekhoute O-Vl 5-10-15 view
Sun 18/09/2022 Milk Run Bavegem Bavegem O-Vl 4-8-12 + obstacle... view
Sun 18/09/2022 Briqville Classic Steendorp - Temse O-Vl Kids 400m,800m,5km... view
Fri 23/09/2022 Corrida Van de leievallei Deinze O-Vl Jeugdloop 800m -... view
Sat 24/09/2022 Dwars door Kruisem Kruisem O-Vl 21,1 km view
Sun 25/09/2022 Sfeervol Meerssen Run Meerssen Lim 5. 10. Halve... view
Sun 25/09/2022 Maasrun Lanaken Lanaken Lim 2,5 - 5 - 10 - 16 view
Fri 30/09/2022 Avondjogging Lotenhulle Lotenhulle O-Vl 4 - 8 - 12 km view