Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 20/08/2022 40-ste Egmontloop Zottegem O-Vl 200 - 400 - 800 - 3... view
Sat 20/08/2022 LEUPELOOP 2022 Oudenaarde O-Vl 3.5/7/10.5 view
Sat 20/08/2022 Ledebergse Feesten Run Ledeberg O-Vl 5 km & 10 km view
Tue 23/08/2022 Coastrun Middelkerke Westende W-Vl 5 - 10 km - 1000 m view
Fri 26/08/2022 Dwars door Nazareth Nazareth O-Vl 5,5 - 11 - 16,5 view
Fri 26/08/2022 Hermesloop 2022 Oostende W-Vl kidsrun 400 en 800m... view
Fri 26/08/2022 jogging Gezinsbond St Maria Aalter St. Maria-Aalter O-Vl 5-10km view
Fri 26/08/2022 Biëseler kermishappening Molenbeersel Lim 5-10 km view
Fri 26/08/2022 15de VLASCHAARD JOGGING 9240 ZELE O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view
Sat 27/08/2022 Statenloop Dwars door Keiem Diksmuide Keiem W-Vl 500m , 1000m, 3600m... view
Sat 27/08/2022 Dwars door Grijsloke Anzegem W-Vl 9€ voorinschrijving... view
Fri 02/09/2022 Snelle Sletsenloop Kanegem W-Vl view
Fri 02/09/2022 3de CAVA-jogging Zele O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sat 03/09/2022 urban run nieuwerkerken wijer Lim kidsrun,750/1500m... view
Sat 03/09/2022 32STE RUNNERS EVERGEM HALVE MARATHON Ertvelde O-Vl 5 - 10,6 - 21,1 view
Sun 04/09/2022 Rechte Deur Ooglé Hooglede W-Vl kidsrun - 5 - 10 KM view
Sun 04/09/2022 Wielemie Run & Walk GERAARDSBERGEN O-Vl 5,3 K - 10,6 K -... view
Fri 09/09/2022 Stratenloop en Kidsrun Veurne W-Vl 5 km, 10 km, G-Loop... view
Fri 09/09/2022 Superprestige Bentille - Krekenlopers Bentille O-Vl 5-10-15 km view
Sat 10/09/2022 24ste Schootse Parochiejogging Tessenderlo Lim 50m - 100m - 500m... view
Sat 10/09/2022 32 ste Zwalmjogging Zwalm O-Vl 5,4 - 10,8 - 16,2 km view
Sun 11/09/2022 Street Run Haaltert Haaltert O-Vl 0,4 - 0,8 - 4 - 8... view
Sun 11/09/2022 Kermisjogging UITBERGEN 9290 - Uitbergen O-Vl Snoeploop voor... view
Fri 16/09/2022 10,30km Schaarbeek Schaarbeek Brux 10,3 - 5 km view
Sat 17/09/2022 Gîrnaert-Run Boekhoute O-Vl 5-10-15 view

Pages