Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 25/09/2022 Sfeervol Meerssen Run Meerssen Lim 5. 10. Halve... view
Sun 25/09/2022 Maasrun Lanaken Lanaken Lim 2,5 - 5 - 10 - 16 view
Sun 25/09/2022 1e volks- en gemengde estafetteloop Rollegem-kapelle W-Vl 1100m, 2200m view
Fri 30/09/2022 Avondjogging Lotenhulle Lotenhulle O-Vl 4 - 8 - 12 km view
Sat 01/10/2022 11e SInt-Baafsloop Moerzeke O-Vl 400m, 800m, 5km,... view
Sat 01/10/2022 Ambiorix Run Tongeren Lim 5-10 km view
Sun 02/10/2022 De Halve van Lievegem Lievegem O-Vl 5 - 11 - 21.1km view
Sun 02/10/2022 FORME RSL Half Marathon Roeselare W-Vl 10 - 21 view
Sun 02/10/2022 Kermisjogging Michelbeke Brakel O-Vl view
Sun 02/10/2022 Zolder Breakfast Run Heusden-Zolder Lim 5-10 KM view
Sun 02/10/2022 Zolder 5K Speedrun powered by adidas Heusden-Zolder Lim 5 KM view
Sat 08/10/2022 Pater Lieven Moryloop Herzele O-Vl 5k, 10k, 15k view
Sat 08/10/2022 12de kermisjogging Zarren W-Vl Kinderlopen vanaf... view
Sat 08/10/2022 1ste Wielsbeke Loopt Sint-Baafs-Vijve W-Vl 5 km en 10 km view
Sun 09/10/2022 Halve marathon Erpe-Mere Erpe-Mere O-Vl 3.5 - 11.5 - 21.1 KM view
Sat 15/10/2022 Run for lance Wulvergem W-Vl 6 en 12 km view
Sun 16/10/2022 Kerkenloop Kortessem Lim 5km - 13,5km en 3... view
Sun 16/10/2022 Drie Provinciën Natuurloop Londerzeel Vl-Brab 5-10-21 view
Sat 22/10/2022 Käthe Kollwitz Vredesloop Ieper W-Vl 16,09 - 5 km view
Sun 23/10/2022 De Wase (Halve en Ultra) marathon Sinaai O-Vl 21-42-56 view
Sun 23/10/2022 Liften De Smet aflossingsmarathon Wevelgem W-Vl 42,2 view
Tue 01/11/2022 De Mooiste Halve / 7e Donkmeerloop Berlare O-Vl 3-6-12-21 view
Fri 11/11/2022 Halve marathon in en rond Poekepark Lotenhulle (Aalter) O-Vl 5,5 - 10,5 - 21,1 KM view
Fri 11/11/2022 11.11.11. Jogging Vossem (Tervuren) Vl-Brab 5 - 11 - 20 km view

Pages