Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 02/10/2022 De Halve van Lievegem Lievegem O-Vl 5 - 11 - 21.1km view
Sat 08/10/2022 Pater Lieven Moryloop Herzele O-Vl 5k, 10k, 15k view
Sun 09/10/2022 Halve marathon Erpe-Mere Erpe-Mere O-Vl 3.5 - 11.5 - 21.1 KM view
Sun 16/10/2022 Kerkenloop Kortessem Lim 5km - 13,5km en 3... view
Sun 23/10/2022 De Wase (Halve en Ultra) marathon Sinaai O-Vl 21-42-56 view
Fri 11/11/2022 Halve marathon in en rond Poekepark Lotenhulle (Aalter) O-Vl 5,5 - 10,5 - 21,1 KM view
Sun 11/12/2022 Kerstloop Zele Zele O-Vl 300-600- 2.5km-5km-... view
Sun 18/12/2022 Winter Jogging 2022 Elversele O-Vl 400m - 5km - 10km view
Mon 26/12/2022 Manneken-Pis Corrida Brussel Brux 8 - 4 km view
Sat 03/06/2023 Burchtloop Brustem - 4de editie Brustem Lim 5 - 11 KM view

Pages