Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 09/12/2022 Kerstloop Lembeke AC Boslopers Lembeke O-Vl 2.3 - 4.6 - 9.2 view
Sun 11/12/2022 Optiek van der linden Kerstrun Zele O-Vl 300-600- 2.5km-5km-... view
Sun 11/12/2022 Kerstloop Voor Het Goede Doel Brugge W-Vl 6km & 10km view
Fri 16/12/2022 Kerstrun Oostkamp Oostkamp W-Vl 3.2 - 9.6 KM view
Sun 18/12/2022 Winter Jogging 2022 Elversele O-Vl 400m - 5km - 10km view
Sun 18/12/2022 Smart-sport Santa Run Stekene O-Vl kinderlopen - 5km... view
Fri 23/12/2022 The Christmas Fun Run - 8ste editie De Haan W-Vl 0,2-055-0,92-5-7,2 view
Mon 26/12/2022 Manneken-Pis Corrida Brussel Brux 8 - 4 km view
Mon 26/12/2022 San Silvestercross St. Eloois-Winkel W-Vl 4.25 - 8.50 view
Mon 26/12/2022 NEW OG's Sylvesterjogging 2022 Wielsbeke W-Vl 5 - 10 - 15 km view
Wed 28/12/2022 Santarun #RSL Roeselare W-Vl 3,5 - 10,5 KM view
Sat 07/01/2023 4de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Sat 07/01/2023 Intro Run Corrida Lombardsijde Lombarsijde W-Vl 5-10 view
Sat 07/01/2023 41ste Leopoldsloop Sint-Laureins O-Vl 5 - 13 - 21,1 view
Sun 08/01/2023 Nieuwjaarscorrida Nieuwkerken-Waas O-Vl JEUGD - 5 - 10 KM view
Sun 05/03/2023 Hinterlandrun Lombardsijde W-Vl 5-10 view
Sat 11/03/2023 De Filourun Tielt W-Vl 1,1 km per gelopen... view
Sat 18/03/2023 De Eernegemse Kasseiloop Eernegem W-Vl 300m-600m-900m-5km-... view
Sun 26/03/2023 Sofico Gent Marathon Gent O-Vl Marathon, Halve... view
Sat 06/05/2023 Brasserrun Marktplaats Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Fri 12/05/2023 GIJZEGEM LOOPT GIJZEGEM O-Vl SNOEPJESRUN – 400M... view
Fri 07/07/2023 12 de toontjesloop Sint-Juliaan Sint-Juliaan W-Vl 8.4 view
Sun 08/10/2023 15e Kinderjogging en 37e Veense jogging Ertvelde O-Vl 0,5 - 1 - 10,5 - 3,... view