Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 06/06/2020 Burchtloop Brustem Brustem Lim 5 - 11 KM view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sat 06/06/2020 Jogging Leopoldsburg Leopoldsburg Lim 1-4-8-12 view
Fri 12/06/2020 Molenbergse estafette loop Landen Vl-Brab 1km aflossing... view
Sat 13/06/2020 Natuurloop Zutendaal Zutendaal Lim 5 - 11 km view
Fri 19/06/2020 Lillo Avondloop Lillo Antw 2,5 - 5 - 7,5 - 10... view
Fri 19/06/2020 kasteelloop & wandelen POEKE O-Vl view
Fri 26/06/2020 Summer Run (WESTERLO vs DE WERELD) Westerlo Antw kidsreeksen, 5 - 10... view
Sun 28/06/2020 Heusden-Zolderse Bosloop Heusden-Zolder Lim 4-8-12 km view
Sat 18/07/2020 FROS Biatlon Limburg Maasmechelen Lim 7.2 KM view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Sat 19/09/2020 Suikeren Loop Lint Antw 50m-250m-500m-1000m... view
Sun 27/09/2020 Fortloop Puurs-St-Amands Antw 5 -10-15 km view
Sat 03/10/2020 Herfstjogging GBS Betekom Betekom Vl-Brab 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sun 18/10/2020 Linker Oevert Marathon Antwerpen 2020 Linkeroever Antw 42 - 21 - 10 - 4.2 view