Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 21/06/2020 10 Km Du Mont Amougies Wall 10 -20km view
Sun 21/06/2020 Roman Duo Race Oudenburg W-Vl 4km - 8km view
Sun 21/06/2020 Trails Joggings Herentals Tielen Tielen Antw 27km, 16km, 11km, 3... view
Fri 26/06/2020 De Lierdeloop Lierde O-Vl 3,3 km - 6,6 km - 9... view
Fri 26/06/2020 Summer Run (WESTERLO vs DE WERELD) Westerlo Antw kidsreeksen, 5 - 10... view
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sun 28/06/2020 Hoeselt Run kids, 5km, 10km, 10 miles Hoeselt Lim 5 - 10 - 16 KM view
Sun 28/06/2020 Heusden-Zolderse Bosloop Heusden-Zolder Lim 4-8-12 km view
Fri 03/07/2020 De Zorgspecialist Grachtenloop Haarlem Ned 1 km KidsRun, 5 km... view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sun 05/07/2020 2de Holstra Mijnen en Kraters Trail... Wijtschate W-Vl 6 - 15 - 24 KM view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sat 11/07/2020 Kapellekeskermisjogging Eindhout Antw 4 - 8 km view
Sat 18/07/2020 3 de Witgoorse Kermisjogging Dessel Antw 5 - 10 km view
Sat 18/07/2020 FROS Biatlon Limburg Maasmechelen Lim 7.2 KM view
Sat 18/07/2020 KWB-Loop Weerde weerde Vl-Brab geen voor... view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 1 - Zaterdag) Houffalize Wall 25 km - 47km - 68km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail By Night Houffalize Wall 8km - 15km view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Sun 19/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 2 - Zondag) Houffalize Wall 10km - 17km - 28km... view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 25/07/2020 Kermisrun Reningelst Reningelst W-Vl 5,5 - 11 km view

Pages