Voor de kids (<12j) voorzien we een ronde van 1,1km. Kids kunnen lopen van 18u00 tot 19u00. Zoveel rondjes als ze willen dus.
Voor de jongeren en volwassenen voorzien we een ronde van 2,2km. Zij kunnen lopen van 19u00 - 19u30 tot 21u30. Ook zij lopen zoveel ze willen.
nvt
We voorzien een bevoorradingspost aan de kerk van Beke. Iedere ronde lopen/rollen de deelnemers hier voorbij. Er wordt enkel water voorzien.
Er wordt enkel voor de jongste en voor de oudste deelnemer een deelnameprijs voorzien. Voor de andere deelnemers wordt er een aandenken voorzien.
De eerste 100 inschrijvingen zijn wel zeker van een goodiebag.
Deze 4e editie van Beke Loopt is opnieuw een loop- en rol-event voor jong en oud met extra aandacht voor rolstoelgebruikers. De opbrengst gaat integraal naar onze 2 goede doelen. Samen genieten van de mooie uitzichten die Beke (Lievegem) te bieden heeft op een autovrij parcours.