Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 29/01/2023 Natuurloop Meerhout Meerhout Antw view
Sun 29/01/2023 Lippelobos trail Puurs-Sint-Amands Antw 8 en 16 km view
Sat 04/02/2023 Trailrun Bergerven Dilsen-Stokkem Lim 6,5 - 12 - 17 - 24 view
Sun 05/02/2023 Drielandenpunt Trail Vaals Ned 10 - 19 - 28km view
Sun 05/02/2023 gratis TJAK Wintertrail - 10, 20 of 30... TIELEN Antw 10-20-30 view
Sun 05/02/2023 LOGO Midwintertrail 2023 Geldrop Ned 8 - 16 - 24 km view
Sun 05/02/2023 Hema IJzeren Man Volksloop van Februari. Weert Ned jeugd 1.3 en 2.5... view
Sat 11/02/2023 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 11/02/2023 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 12/02/2023 Valentijnjogging Lichtaart Antw jeugdreeksen en... view
Sun 12/02/2023 Valentijn Social Run Geraardsbergen O-Vl 10 - 15 km view
Sat 18/02/2023 Ramon Trail Challenge Oudenaarde O-Vl 12-22 view
Sun 19/02/2023 Ramon Trail Challenge Oudenaarde O-Vl 12-22 view
Sun 26/02/2023 Muziekbos Trail Ronse O-Vl 15 - 25 - 45 view
Sat 04/03/2023 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 42km • 21km • 10,5km view
Sat 04/03/2023 Brasschaat Natuur Classic 25 Run or... Brasschaat Antw 25 - 33 KM view
Sat 04/03/2023 Daiselrun Slypskapelle W-Vl 0,2 - 0,4 - 0,6 - 1... view
Sun 05/03/2023 Trail Westmalle Zoersel Antw 9 - 14 - 21km view
Sun 05/03/2023 11.Trail Turnhout Turnhout Antw 7KM view
Sun 05/03/2023 Hinterlandrun Lombardsijde W-Vl 5-10 view
Sun 05/03/2023 VDK Bank Gent trail Gentbrugge O-Vl 6 - 12 - 21 KM view
Tue 07/03/2023 Joggen voor Beginners Keerbergen Vl-Brab 5 KM view
Tue 07/03/2023 Start2Run 0 naar 5 km Brecht Antw view
Sat 11/03/2023 De Filourun Tielt W-Vl 1,1 km per gelopen... view

Pages