Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 30/06/2017 Moerbrugse Kermisloop Oostkamp West Flanders 0,4 - 0,6 - 0,9 - 1,5 - 3 - 9 km view
Fri 30/06/2017 17de Moerbrugse Kermisloop Oostkamp West Flanders 400M-600M-900M (G-loop)-1500M-3KM-9KM view
Sat 01/07/2017 De Poesloop / Watewyloop Tielt Tielt West Flanders 9,85 km view
Sun 02/07/2017 2e grote prijs Bryan Roosenboom zele East Flanders 2.5km - 5km - 10km view
Sun 02/07/2017 SMS Loop Lubbeek Flemish Brabant 4 - 7 - 14 km view
Fri 07/07/2017 Foca Stratenloop Oordegem East Flanders kids-5-10 km view
Sat 08/07/2017 avondloop Ledegem West Flanders ronden van 1,4km (max8) view
Sat 15/07/2017 rogerthon 60 jaar kasterlee Antwerp 10-21 km view
Sat 15/07/2017 Droeshout Stadrun Droeshout Flemish Brabant 5 10 - 16KM view
Sun 16/07/2017 Relax & Run Linter Flemish Brabant 5 - 10 km view
Fri 21/07/2017 Carrefour Market Strandloop Knokke Knokke-Heist West Flanders 2 - 5 - 10 KM view
Sun 23/07/2017 Mort Subite Corrida Asse Flemish Brabant 5 - 10 - 15 view
Mon 24/07/2017 Kleitse Kermisjogging Maldegem Kleit East Flanders 2,5 - 5 - 10 km view
Wed 26/07/2017 BEACH RUN KOKSIJDE KOKSIJDE West Flanders view
Sat 29/07/2017 13de CAVA-jogging Zele East Flanders 2,8 - 5,6 - 8,4 - 11,2 KM view
Fri 04/08/2017 Driegehuchtenjogging Retie Antwerp 0.5 - 1 - 5 - 10 - 15 KM view
Fri 04/08/2017 Carrefour Market Strandloop Heist Knokke-Heist West Flanders 2 - 5 - 10 KM view
Sat 05/08/2017 Streekbierloop Aarsele (Tielt) West Flanders 9 view
Fri 11/08/2017 Halve marathon van Poppel Poppel Antwerp 5,5 - 11,2 - 21,1 view
Fri 18/08/2017 4de Moerhofloop Moerbeke-Waas East Flanders 0.6 - 1 - 5 - 8.25 - 12.5 km view
Fri 18/08/2017 hollewegjogging Lichtaart Antwerp 5-10-15km view
Sat 19/08/2017 1e Leupe Loop Oudenaarde East Flanders 5 - 10 km view
Sun 20/08/2017 33° Sirenejogging Middelkerke Middelkerke West Flanders 0 - 16,1 - 5 - 8 km view
Sun 20/08/2017 Natuurloop Kneuterkes Jogging kESSEL Antwerp 5 - 10 - 15 km view

Pages