Prachtig parcours in Poekebos!
Geen kleedkamers aanwezig
Water aanwezig
Per gelopen ronde (2,5km) ontvangt de deelnemer een kraal. Aan het einde van hun loop kunnen ze met hun kralen een 'kanjerarmband' maken dat ze als souvenir mee naar huis mogen nemen.
Loop mee met ‘De Kanjerloop’ en steun het Kinderkankerfonds!
Kinderen met kanker krijgen bij elke behandeling tegen kanker of overnachting in het ziekenhuis een kraal. Met al deze kralen wordt een ketting gevormd. Dit heet ‘de Kanjerketting’. Hieraan is dit evenement dan ook gelinkt. Voor elke 2,5 km die je tijdens de Kanjerloop wandelt of loopt, ontvang je een kraal als tastbaar teken van jouw steun aan het Kinderkankerfonds. Aan het einde wordt hier dan uw persoonlijke ‘kanjerarmband’ van gemaakt.
Bovendien geniet u ook nog van een sportieve loop of wandeling in het prachtige kasteeldomein van Poeke. U bent ook altijd welkom voor een lekker hapje en een drankje.
Doe mee en schrijf je vandaag nog in om je steentje bij te dragen voor dit geweldige, goede doel!