Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Mon 13/04/2020 33ste PAASJOGGING OLMEN Antw Ter plaatse :... view
Sat 18/04/2020 color run by night nijlen Antw kidsrun (2km) - 4... view
Sat 18/04/2020 Vorsel Jogging Kasterlee Antw 4 - 8 - 12 KM view
Sat 18/04/2020 10 km van Mechelen Mechelen Antw 5, 10 view
Sun 19/04/2020 Only The Strong Survive Bornem Antw 2,5km / 5km / 10km view
Sun 19/04/2020 De Mollenjogging Poederlee Antw 5 - 10 km view
Sat 25/04/2020 De Molse 60 Mol Antw 5-15-20-25-35-45-60 view
Fri 01/05/2020 15e Holvenjogging Geel Antw 4,7 of 8,6 of 12,5... view
Sat 02/05/2020 Impala Run Bornem Bornem Antw 1-5-10-16 view
Sun 03/05/2020 WIngs For Life Lichtaart Antw 4.6 km, tot je... view
Sun 03/05/2020 Tour Couleur Turnhout Antw 5 - 12 view
Sun 10/05/2020 TRAIL RUN ZANDBERGEN Kontich Antw 5 km/10 km view
Wed 13/05/2020 Ervaringsjogging Psychiatrisch Centrum Zoersel Antw 5 -10 - kids view
Sun 17/05/2020 10 Miles van Malle Oostmalle Antw 10 mijl - 10,6km -... view
Sat 23/05/2020 38 e Lenejogging Kontich Antw 500 1000 kids... view
Mon 01/06/2020 12 de Desselse Foorloop Dessel Antw 5 - 10 km view
Fri 12/06/2020 After-Work Run Mol Antw 5-10-15km view
Fri 19/06/2020 Lillo Avondloop Lillo Antw 2,5 - 5 - 7,5 - 10... view
Sun 21/06/2020 Trails Joggings Herentals Tielen Tielen Antw 27km, 16km, 11km, 3... view
Fri 26/06/2020 Summer Run (WESTERLO vs DE WERELD) Westerlo Antw kidsreeksen, 5 - 10... view
Sat 11/07/2020 Kapellekeskermisjogging Eindhout Antw 4 - 8 km view
Sat 18/07/2020 3 de Witgoorse Kermisjogging Dessel Antw 5 - 10 km view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view
Sat 12/09/2020 De Hei Loopt Booischot Antw 4,4 - 8,8 - Kidsrun... view

Pages