Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 05/02/2022 Trailrun Bergerven Dilsen-Stokkem Lim 13-24 view
Sun 06/02/2022 1000 km van Olen Olen Antw 0.4 - 0.9 - 4 - 8 -... view
Sun 13/02/2022 Valentijnjogging Lichtaart Antw jeugdreeksen en... view
Sun 06/03/2022 NaturaRun Westmalle Zoersel Antw 9 - 14 - 21km view
Sun 06/03/2022 RUN FOR NATURE 2022 RIVIERENLAND Sint-Katelijne-Waver Antw 6-11km view
Sun 20/03/2022 Vansweevelt Vastgoed Halve Marathon... Turnhout Antw 5 - 11 - 21 KM view
Sun 10/04/2022 3e Mollenjogging Poederlee Antw 5 en 10 km /... view
Sat 04/06/2022 Uyleloop Schriek Schriek Antw 100m - 400m - 5km... view
Sat 11/06/2022 Burchtloop Brustem - 3de editie Brustem Lim 5 - 11 km view
Sat 01/10/2022 Den Halve van Geshaa Putte Antw 21,1km - aflossing... view
Sat 01/10/2022 Knoeselloop Broechem Antw 10 miles - 8,2 - 5,... view
Sat 19/11/2022 Topotrail Trophy, stage 3 (Antwerpen) geheim Antw ±30 view