Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 04/12/2021 City Nightrun Hamme Hamme O-Vl 7 view
Sun 12/12/2021 Aflossingsmarathon Krekenlopers St.-... Sint-Laureins O-Vl view
Sun 12/12/2021 Christmas Walk & Run - GEANNULEERD Lebbeke O-Vl 1km, 5km, 10km view
Sun 12/12/2021 Kerstloop Zele O-Vl 300m , 600m , 2,5km... view
Sun 12/12/2021 Faluintjestrail Moorsel O-Vl 7 - 17 - 30 km view
Fri 17/12/2021 Christmas Nightrun Ninove Ninove O-Vl 7 view
Sat 18/12/2021 Santa Run Aalst Aalst O-Vl 4 - 8 view
Sun 19/12/2021 Smart Sport Santa Run Stekene Stekene O-Vl Kinderjogging (600m... view
Sun 19/12/2021 Smart Sport Santa Run Stekene Stekene O-Vl Kinderjogging (600m... view
Sat 01/01/2022 Trailloop Koning(in) van de Hotond Kluisbergen O-Vl 6-12-20 view
Sun 02/01/2022 Trailloop koning(in) van de Hotond Kluisbergen O-Vl 6-12-20 view
Sat 08/01/2022 3de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Sat 08/01/2022 40ste Leopoldsloop Sint-Laureins O-Vl 21-12,9-5 view
Sat 12/02/2022 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Fri 18/02/2022 SAFETY JOGGER DONKERRUN Oudenaarde O-Vl 3 - 6 - 9 - ... KM view
Sun 20/02/2022 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 05/03/2022 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 21km (run/walk) -... view
Thu 23/06/2022 AfterWork Trail Kluisbergen Kluisbergen O-Vl 7 - 11km view
Sat 17/09/2022 Gîrnaert-Run Boekhoute O-Vl 5-10-15 view