Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 18/04/2020 Vijfkerkenloop Elsegem O-Vl 3,5 km - 8 km - 21,... view
Fri 24/04/2020 City Light Run & Walk Aalst Aalst O-Vl 7 view
Sun 26/04/2020 Kravaal Jogging en Trail Meldert O-Vl 10 - 24 km view
Sun 26/04/2020 Flandrien Loop Oudenaarde O-Vl 6 -10 -16 -26 view
Fri 01/05/2020 5de Jogging tussen de Poeselse velden Poesele O-Vl 4,4 - 8,8 - 13,2 -... view
Sat 02/05/2020 Lospic Run Brakel O-Vl 6 -12 - 21 view
Sun 03/05/2020 Marathon Omloop van het Meetjesland Provinciaal... O-Vl 5-10-21-42km view
Sat 09/05/2020 Imalink run Zaffelare O-Vl 5 - 10 KM / 300... view
Sat 16/05/2020 Verrebroek Loopt 2020 Verrebroek O-Vl 7 - 14 - 21 km view
Wed 20/05/2020 Ketskesloop Bottelare Bottelare O-Vl 5.6 en 13.2 km view
Fri 22/05/2020 10 km Gezinsbond St Maria Aalter St Maria Aalter O-Vl kinderloop, 5 km... view
Fri 22/05/2020 10 van Wichelen 2020 Wichelen O-Vl 1 - 5 - 10 km view
Sun 31/05/2020 6de Moerkensheidejogging De Pinte De Pinte O-Vl 4 - 7 - 10 KM view
Sat 06/06/2020 Kermisjogging : 5 km, 10 km Zaffelare O-Vl 5 - 10 view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sun 07/06/2020 7e Faluintjesjogging Moorsel O-Vl 5.5 - 12KM view
Fri 12/06/2020 15de Augustijn bierloop Melsen - Merelbeke O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Fri 19/06/2020 kasteelloop & wandelen POEKE O-Vl view
Fri 26/06/2020 De Lierdeloop Lierde O-Vl 3,3 km - 6,6 km - 9... view
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sun 28/06/2020 BOKSRUN Kallo O-Vl Rolstoelrace -... view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view

Pages