Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Fri 05/06/2020 Buitengewoon Lopen Roosdaal Vl-Brab 750m - 5,4km - 10,... view
Sat 06/06/2020 't Hol Op Wambeek Vl-Brab 6 - 12 view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sat 06/06/2020 Kermisjogging : 5 km, 10 km Zaffelare O-Vl 5 - 10 view
Sat 06/06/2020 Jogging 't Hol Op Wambeek Wambeek Vl-Brab 6 - 12 km view
Sun 07/06/2020 7e Faluintjesjogging Moorsel O-Vl 5.5 - 12KM view
Fri 12/06/2020 Molenbergse estafette loop Landen Vl-Brab 1km aflossing... view
Fri 12/06/2020 15de Augustijn bierloop Melsen - Merelbeke O-Vl 3 - 6 - 9 - 12 km view
Fri 19/06/2020 kasteelloop & wandelen POEKE O-Vl view
Sat 20/06/2020 Leeuwerikjogging St-Pieters-Leeuw Vl-Brab view
Fri 26/06/2020 De Lierdeloop Lierde O-Vl 3,3 km - 6,6 km - 9... view
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sat 18/07/2020 KWB-Loop Weerde weerde Vl-Brab geen voor... view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Sat 08/08/2020 Pelikaanrun Ename Ename O-Vl 5-10-15 view
Sun 09/08/2020 Run For Nature Haacht Vl-Brab 5 - 12 view
Fri 14/08/2020 7de Moerhofloop Moerbeke-Waas O-Vl 12.5 - 8.25 - 5 -1... view
Fri 14/08/2020 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 4.4 - 7.8 - 11.2 km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view

Pages