Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Mon 13/04/2020 paasloop Hamont Hamont-Achel Lim 6km-12km view
Sun 19/04/2020 De Mollenjogging Poederlee Antw 5 - 10 km view
Sun 26/04/2020 Flandrien Loop Oudenaarde O-Vl 6 -10 -16 -26 view
Sun 03/05/2020 Tour Couleur Turnhout Antw 5 - 12 view
Sun 10/05/2020 29ste Tildonkse KWB Jogging: Afgelast... Tildonk Vl-Brab view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sun 28/06/2020 Heusden-Zolderse Bosloop Heusden-Zolder Lim 4-8-12 km view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sun 06/09/2020 Wielemie Walk & Run Geraardsbergen W-Vl 10 - 16 km view
Sat 19/09/2020 Suikeren Loop Lint Antw 50m-250m-500m-1000m... view
Sun 27/09/2020 Fortloop Puurs-St-Amands Antw 5 -10-15 km view
Sat 03/10/2020 Herfstjogging GBS Betekom Betekom Vl-Brab 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sun 25/10/2020 Kampse Fire Run Leopoldsburg Lim 5-10-15 Km view