Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 05/02/2022 Trailrun Bergerven Dilsen-Stokkem Lim 13-24 view
Sat 05/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sun 06/02/2022 1000 km van Olen Olen Antw 0.4 - 0.9 - 4 - 8 -... view
Sun 06/02/2022 Trailloop Koning(in) van 'T... Maarkedal O-Vl 10-22 km view
Sat 12/02/2022 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 20/02/2022 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sat 05/03/2022 Marathon van Kruibeke Kruibeke O-Vl 21km (run/walk) -... view
Sun 06/03/2022 NaturaRun Westmalle Zoersel Antw 9 - 14 - 21km view
Sun 06/03/2022 RUN FOR NATURE 2022 RIVIERENLAND Sint-Katelijne-Waver Antw 6-11km view
Sun 13/03/2022 North C Trail Koksijde W-Vl 13 - 21 - 28 - 36... view
Sat 19/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sun 20/03/2022 Vansweevelt Vastgoed Halve Marathon... Turnhout Antw 5 - 11 - 21 KM view
Sun 20/03/2022 Topotrail Trophy, stage 1 (Wallonië) geheim Wall ±30 view
Sun 20/03/2022 Vaartroute Aalter O-Vl 13, 26, 53 km view
Sat 26/03/2022 Natuurloop Beernem - Feesteditie Beernem W-Vl 7 - 14 - 24 km view
Sun 27/03/2022 Team Trail La Roche (Duo) Samrée Wall 10 - 15 - 20km view
Sun 03/04/2022 Geelster Natuurloop Oordegem O-Vl 1 - 4 - 7 - 12 -22... view
Sun 10/04/2022 Marathon Zoniënwoud Hoeilaart Vl-Brab 6 - 11 - 21 - 42km view
Sun 10/04/2022 3e Mollenjogging Poederlee Antw 5 en 10 km /... view
Sat 23/04/2022 Vijfkerkenloop Elsegem O-Vl 4 - 8 - 21 + run... view
Sun 24/04/2022 Flandrienloop Oudenaarde O-Vl 6-10-26 KM view
Sat 30/04/2022 Trail du Markstein Le Markstein Fr 16km view
Sat 30/04/2022 Trail du Grand Ballon Le Markstein Fr 48 - 70km view
Sat 30/04/2022 Scott Xtrails Hautes Vosges Le Markstein Fr Multistage view
Sun 01/05/2022 Trail du Grand Ballon Le Markstein Fr 8 - 22 - 32km view

Pages