Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 27/08/2022 Kong Mountain Marathon Brodick GB A - B - C - Short... view
Sun 28/08/2022 Herentals Tielen Tielen Antw 25-17-12-5,5 KM 80-... view
Sat 03/09/2022 Ketskesloop Bottelare Bottelare O-Vl Afstanden: 5.6 en... view
Sun 04/09/2022 Mega Meyboom Trail Brussels (MTB) Bruxelles Brux view
Sat 10/09/2022 SINT PIETERSBEAR TRAIL Maastricht Ned 7-14-18-32-10 view
Sat 10/09/2022 Trail d'Oostkamp Oostkamp W-Vl 43 - 26 - 18 - 11... view
Sun 11/09/2022 Topotrail Trophy, stage 2 (West-... geheim W-Vl ±30 view
Sun 25/09/2022 Nieuwpoort Marathon Nieuwpoort W-Vl 5 - 10 - 21.1 - 42.2 view
Sun 02/10/2022 Neteloop Hulshout Antw 3,5 - 7 - 10,5 - 14 view
Sat 15/10/2022 Blaarmeersentrail Gent O-Vl 6 - 18 KM view
Sun 23/10/2022 Retie Trail Retie Antw 8 - 16 - 31 view
Sun 23/10/2022 ZoniënTrail Overijse Vl-Brab 5 - 15 - 25 km view
Sat 29/10/2022 Grizzly 100 & Bear Trail Voeren Lim Bear Trail: 16 km... view
Sat 19/11/2022 Topotrail Trophy, stage 3 (Antwerpen) geheim Antw ±30 view

Pages