Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 15/05/2022 Trail de Chimay Bourlers Wall 11 - 21 - 27 - 48km view
Sat 21/05/2022 11de Zomerjogging Kortemark W-Vl 200meter 400 meter... view
Sun 22/05/2022 Dijle Nostrum Natuurloop Boortmeerbeek (... Vl-Brab 5,5 - 10,9 - 16,3 KM view
Sun 22/05/2022 Wase Survival Run Beveren O-Vl 4,5 km view
Thu 26/05/2022 NaturaRun Meerdaalwoud Bierbeek Vl-Brab 5 - 12 - 18 - 25km view
Sat 04/06/2022 Trail d'Orval Florenville Muno Wall 11 - 19 - 28 - 40... view
Sat 04/06/2022 Uyleloop Schriek Schriek Antw 100m - 400m - 5km... view
Fri 10/06/2022 15de Zesheuveltjesloop Kruiseke Wervik W-Vl 10.5 view
Sat 11/06/2022 Burchtloop Brustem - 3de editie Brustem Lim 5 - 11 km view
Sat 11/06/2022 Dwars door Beveren Roeselare W-Vl Kidsrun - 5km - 10Km view
Sat 18/06/2022 The Longest Day Spa Wall 10 - 27 - 50km view
Sat 18/06/2022 Lupulus Walk Houffalize Lux 8-15-25-42 km view
Sat 18/06/2022 DE24 / DE12 Semois Mouzaive Wall ±100 - ±60 view
Thu 23/06/2022 AfterWork Trail Kluisbergen Kluisbergen O-Vl 7 - 11km view
Fri 24/06/2022 38e Stratenloop Ruddervoorde Ruddervoorde W-Vl 550m - 1100m - 4km... view
Fri 24/06/2022 After Work Run Mol Antw 5-10-15 km view
Sun 26/06/2022 BOKSRUN 2022 Kallo O-Vl 1-5-10 view
Sat 09/07/2022 La Chouffe Trail Houffalize Wall 14 - 25 - 47 - 68km... view
Sun 10/07/2022 La Chouffe Trail Houffalize Wall 10 - 17 - 28 - 36km view
Sat 30/07/2022 Marathon Grand Ballon Le Markstein Fr 16 - 26 - 42 - 80km view
Sat 13/08/2022 Trail des Fantômes Ortho Wall 8 - 10 - 13 - 18 -... view
Sun 14/08/2022 Trail des Fantômes Ortho Wall 8 - 10 - 13 - 18 -... view
Sun 21/08/2022 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view

Pages