Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Sun 19/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 2 - Zondag) Houffalize Wall 10km - 17km - 28km... view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 25/07/2020 Kermisrun Reningelst Reningelst W-Vl 5,5 - 11 km view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Sat 01/08/2020 Marathon du Grand Ballon Le Markstein (... Fr 16km - 26km - 42km... view
Sat 08/08/2020 Pelikaanrun Ename Ename O-Vl 5-10-15 view
Sat 08/08/2020 Weze-Run Ardooie W-Vl 0,250 - 0,750 - 4,4... view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Sun 09/08/2020 Run For Nature Haacht Vl-Brab 5 - 12 view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view
Fri 14/08/2020 7de Moerhofloop Moerbeke-Waas O-Vl 12.5 - 8.25 - 5 -1... view
Fri 14/08/2020 Dwars door Lennik Lennik Vl-Brab 4.4 - 7.8 - 11.2 km view
Sat 15/08/2020 EPIC 100 La Roche Wall 100km view
Sat 15/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 1 La Roche-en-Ard. Wall 100 - 60 - 40 - 23... view
Sun 16/08/2020 Trail des Fantômes - Dag 2 La Roche Wall 33 - 27 -18-15km view
Sun 16/08/2020 Haachtse Loop Haacht Vl-Brab 5 - 10 - 15 view
Fri 28/08/2020 VLASCHAARD JOGGING - CAVA JOGGING... Zele O-Vl 0,9 - 2,2 - 4,4 - 6... view
Sat 29/08/2020 Kermisjogging-Kampioenschap halve... Erwetegem O-Vl 2,6 - 7 - 14 - 21... view
Sat 29/08/2020 Dwars door Grijsloke Anzegem W-Vl 6,7k, 12,8k en 18,... view
Sat 05/09/2020 32ste Runners Evergem Halve Marathon Evergem O-Vl 6,7 - 21 view
Sun 06/09/2020 EVILLASTOUR GOOIK Gooik Vl-Brab 0,4 KM 0,8 KM 5 km... view
Sun 06/09/2020 11e Livinusrun + 1ste LivinusMarathon St.Lievens.Houtem O-Vl 42,2 - 31,6 - 21,1... view
Sat 12/09/2020 De Hei Loopt Booischot Antw 4,4 - 8,8 - Kidsrun... view
Sat 12/09/2020 23ste Schootse Parochiejogging Schoot Lim 4 - 8 - 12 view

Pages