Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 19/12/2021 39e Kerstcorrida Deerlijk W-Vl 0,4 - 0,6 - 0,8 - 1... view
Sun 19/12/2021 Meerdaalwoud Trail Bierbeek Vl-Brab 12 - 18 - 29 - 43km view
Sun 19/12/2021 Clarebout-Christmasrun Poperinge W-Vl 4 - 8 km view
Sun 19/12/2021 Smart Sport Santa Run Stekene Stekene O-Vl Kinderjogging (600m... view
Thu 23/12/2021 The Christmas Fun Run - 8ste editie De Haan W-Vl 0,2-055-0,92-5-7,2 view
Sat 08/01/2022 3de Filou Happy New Years Run Zele O-Vl kidsloop (0,5 km en... view
Sun 09/01/2022 Wienerberger Trail De Schorre Boom Antw 6 - 11 - 15 - 20km view
Sat 15/01/2022 Corrida Lombardsijde Lombardsijde (MDLK) W-Vl 5 - 10 km view
Sun 16/01/2022 NaturaRun Hageland Holsbeek Vl-Brab 21 - 15 - 10 - 6km view
Sat 22/01/2022 Trail des Coccinelles Houffalize Wall 11 - 20km view
Sat 22/01/2022 Scott Xtrails Houffalize Houffalize Wall Multistage view
Sun 23/01/2022 Houffa Trail Houffalize Wall 10 - 16 - 23 - 53km view
Sun 06/02/2022 Drielandenpunt Trail Winter Vaals Ned 10 - 19 - 27km view
Sat 12/02/2022 Trail Provinciaal Domein Het Leen Eeklo O-Vl 42,2km - 31,8km -... view
Sun 20/02/2022 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 8 - 12 - 17km view
Sun 27/02/2022 In Flanders Fields Trail Voormezele W-Vl 7 - 13 - 22 - 31 view
Sun 06/03/2022 NaturaRun Westmalle Zoersel Antw 9 - 14 - 21km view
Sun 13/03/2022 North C Trail Koksijde W-Vl 13 - 21 - 28 - 36... view
Sun 27/03/2022 Team Trail La Roche (Duo) Samrée Wall 10 - 15 - 20km view
Sun 10/04/2022 Marathon Zoniënwoud Hoeilaart Vl-Brab 6 - 11 - 21 - 42km view
Sat 30/04/2022 Trail du Markstein Le Markstein Fr 16km view
Sat 30/04/2022 Trail du Grand Ballon Le Markstein Fr 48 - 70km view
Sat 30/04/2022 Scott Xtrails Hautes Vosges Le Markstein Fr Multistage view
Sun 01/05/2022 Trail du Grand Ballon Le Markstein Fr 8 - 22 - 32km view
Sun 15/05/2022 Trail de Chimay Bourlers Wall 11 - 21 - 27 - 48km view

Pages