Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 16/05/2020 Kwadebeekjogging Leerbeek (Gooik) Vl-Brab 0,4 - 0,8 - 4 - 8... view
Sun 17/05/2020 Plantentuinjogging Meise Vl-Brab 7,4 - 13,4 KM view
Sun 17/05/2020 Trail de Chimay Chimay.Bourlers Wall 11km - 21km - 27km... view
Sun 17/05/2020 10 Miles van Malle Oostmalle Antw 10 mijl - 10,6km -... view
Wed 20/05/2020 Ketskesloop Bottelare Bottelare O-Vl 5.6 en 13.2 km view
Thu 21/05/2020 NaturaRun & Walk Meerdaalwoud Oud-Heverlee Vl-Brab 5km - 12km - 18km... view
Thu 21/05/2020 Denderloop Liedekerke Liedekerke Vl-Brab 5, 10, 15 view
Fri 22/05/2020 10 van Wichelen 2020 Wichelen O-Vl 1 - 5 - 10 km view
Fri 22/05/2020 7e Grensloop Menen Menen W-Vl 500 meter - 5km -... view
Fri 22/05/2020 10 km Gezinsbond St Maria Aalter St Maria Aalter O-Vl kinderloop, 5 km... view
Sat 23/05/2020 38 e Lenejogging Kontich Antw 500 1000 kids... view
Sat 30/05/2020 Vorsdonkloop Gelrode Vl-Brab 4,3 - 8,7 - 12,9 km view
Sun 31/05/2020 Ford De Wispelaere Pinksterlopen Zwevezele W-Vl 10km, 100km view
Sun 31/05/2020 6de Moerkensheidejogging De Pinte De Pinte O-Vl 4 - 7 - 10 KM view
Mon 01/06/2020 Den Elewijtse Halve Elewijt Vl-Brab kinderen 1 en 2 km... view
Mon 01/06/2020 12 de Desselse Foorloop Dessel Antw 5 - 10 km view
Fri 05/06/2020 Buitengewoon Lopen Roosdaal Vl-Brab 750m - 5,4km - 10,... view
Sat 06/06/2020 Dominiek Savio Trail Run Gits W-Vl 6-12 (kidsrun 3) view
Sat 06/06/2020 Burchtloop Brustem Brustem Lim 5 - 11 KM view
Sat 06/06/2020 Steamtrail Dieren Ned 15, 25,35,50 view
Sat 06/06/2020 't Hol Op Wambeek Vl-Brab 6 - 12 view
Sat 06/06/2020 3 urenloop De LIAloop Waasmunster O-Vl Kidsrun + 3urenloop view
Sat 06/06/2020 Kermisjogging : 5 km, 10 km Zaffelare O-Vl 5 - 10 view
Sat 06/06/2020 Jogging Leopoldsburg Leopoldsburg Lim 1-4-8-12 view
Sat 06/06/2020 10 de zomerjogging kortemark W-Vl kinderlopen 200-400... view

Pages