Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 28/06/2020 ATS-RUN Merelbeke Ekiden, 10km, 5km,... Merelbeke O-Vl 42 - 10 - 5 -... view
Sun 28/06/2020 BOKSRUN Kallo O-Vl Rolstoelrace -... view
Fri 03/07/2020 De Zorgspecialist Grachtenloop Haarlem Ned 1 km KidsRun, 5 km... view
Sat 04/07/2020 loopwedstrijd hogen kermis Geetbets Vl-Brab view
Sun 05/07/2020 2de Holstra Mijnen en Kraters Trail... Wijtschate W-Vl 6 - 15 - 24 KM view
Sun 05/07/2020 Dwars door Zulte 9870 - Machelen(O-... O-Vl 4-6-16 en KIDS view
Fri 10/07/2020 37ste avondjogging Zevergem Zevergem O-Vl 5 - 10 KM view
Sat 11/07/2020 Kapellekeskermisjogging Eindhout Antw 4 - 8 km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 1 - Zaterdag) Houffalize Wall 25 km - 47km - 68km view
Sat 18/07/2020 La Chouffe Trail By Night Houffalize Wall 8km - 15km view
Sat 18/07/2020 Droeshout Stadrun Droeshout Vl-Brab 5 - 10 - 16 - 21 KM view
Sat 18/07/2020 3 de Witgoorse Kermisjogging Dessel Antw 5 - 10 km view
Sat 18/07/2020 FROS Biatlon Limburg Maasmechelen Lim 7.2 KM view
Sun 19/07/2020 Be-st zetelfabriek 6/1 uur van Aalter Aalter O-Vl 1h, 6h view
Sun 19/07/2020 La Chouffe Trail (Dag 2 - Zondag) Houffalize Wall 10km - 17km - 28km... view
Tue 21/07/2020 Jogging Appelterre "8ste grote... Appelterre-Eichem O-Vl 0,4 km of 0,8 km of... view
Sat 25/07/2020 Kermisrun Reningelst Reningelst W-Vl 5,5 - 11 km view
Sat 25/07/2020 36ste jogging van Bogaarden Bogaarden Vl-Brab 5 - 10 - 15 km view
Sat 01/08/2020 Marathon du Grand Ballon Le Markstein (... Fr 16km - 26km - 42km... view
Sat 08/08/2020 Pelikaanrun Ename Ename O-Vl 5-10-15 view
Sat 08/08/2020 Weze-Run Ardooie W-Vl 0,250 - 0,750 - 4,4... view
Sat 08/08/2020 FROS Biatlon Antwerpen Schoten Antw 5 KM view
Sun 09/08/2020 Run For Nature Haacht Vl-Brab 5 - 12 view
Fri 14/08/2020 Halfoogst jogging + kinderloop Kasterlee Antw 5-10-15 km view

Pages