Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sun 27/09/2020 Fortloop Puurs-St-Amands Antw 5 -10-15 km view
Sun 27/09/2020 RAES BOSLOOPCRITERIUM - BEISBROEK /... BRUGGE W-Vl 5 - 10 - 15 KM view
Sat 03/10/2020 Knoeselloop Broechem Antw 3,5 km, 5,5 km, 8,2... view
Sat 03/10/2020 Herfstjogging GBS Betekom Betekom Vl-Brab 3 - 6 - 9 - 12 km view
Sat 03/10/2020 Den Halve van Geshaa Putte Antw 21,1km - aflossing... view
Sun 04/10/2020 5de Pereboomse Krekentrail Moerbeke-Waas O-Vl 42.2 - 33 - 22.5 -... view
Sat 10/10/2020 Corpuss Run - Dwars door Geluwe Geluwe W-Vl 3,5 - 7 km view
Sat 10/10/2020 11de kermisjogging zarren W-Vl kinderlopen 200-400... view
Sun 18/10/2020 Linker Oevert Marathon Antwerpen 2020 Linkeroever Antw 42 - 21 - 10 - 4.2 view
Sun 25/10/2020 Retie Trail Retie Antw 8 - 16 - 31 view
Sun 25/10/2020 Kampse Fire Run Leopoldsburg Lim 5-10-15 Km view
Sat 31/10/2020 4e Zombietrail Staden W-Vl 5 view
Sat 07/11/2020 Vuvuzela Run Ham Lim 8 - 21.1 - 42.2 KM view
Sun 15/11/2020 Hafkampgroenewegen derondevenenmarathon Abcoude Ned 10-42.195 view
Sat 21/11/2020 Route 62 Gistel W-Vl 250m, 470m, 700m,... view
Fri 11/12/2020 KERSTLOOP BRUGGE BRUGGE W-Vl 6 km view
Sun 20/12/2020 Christmas Run 2020 Lebbeke O-Vl 1 - 5 - 10 Km view
Sun 20/12/2020 Kerstcorrida Deerlijk Deerlijk W-Vl 0.4 - 0.6 - 0.8 - 1... view
Sat 26/12/2020 Rotary kerstcorrida Tielt W-Vl 5 km heren- 5 km... view
Sat 18/02/2023 Test fb Diksmuide Brux 5 - 10 km view
Sun 31/12/2023 test fb online betaling n Brux 5 km view

Pages